Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 22 - 28 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,174
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 22 - 28 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, hafta başı çarşambaya kadar olan dönemde burcunuzda ikamet edecek olan Ay, sizi kişisel konularınız başta olmak üzere daha organize ve sonuç odaklı kılacak. Kişisel bakım veya işlerinizle ilgili yapmak istediklerinizi  hafta başına alırsanız sizin adınıza durumlar daha akıcı ilerleyebilir. 

Başak burcu bu hafta

Çarşamba günü gerçekleşecek Yeni Ay, maddi alanlarınızı aktive edecek. Parasal konularda yeni fırsatlar ve durumlara açık olacaksınız. Ayrıca Yeni Ay hedefleriniz, arzularınız ve yapmak hayatınızda gerçekleştirmek istediğiniz planlarınızla ilgili size yeni olanaklar sunabilme potansiyelinde. 

Bu süreçte dikkat etmeniz gereken objektif olmak ve durumları her yönü ile değerlendirmek. Yeni Ay ile birlikte aktive olan konular bir süredir hayatınızda bekleyen ve duran enerjileri de harekete geçirebilir. 

Bu hafta dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta ise yeni ayın gerçekleştiği günlerin yeni başlangıçları desteklenmemesidir. Bu nedenle çarşamba günü boyunca herhangi bir konuda yeni bir başlangıca adım atmayın. Süreçleri değerlendirin fakat harekete geçmek için perşembe gününü bekleyin.

Sevgili Başak burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat