Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 21 - 27 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

2,469
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 21 - 27 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu ve yükseleni Başak olanlar,

23 Mart 2016 Çarşamba günü gerçekleşecek Ay tutulması nedeniyle çok önemli, çok kritik bir haftaya başlıyoruz. Mali konularla ilgilisiniz bu hafta boyunca. Salı gününden itibaren kredi arayışlarınız son bulabilir. Yeni bir sponsor bulabilir, kredi elde edebilir ya da ek gelirler kazanabilirsiniz. Bu anlamda güzel ve olumlu bir haftadasınız. Çünkü bu aynı zamanda yaratıcılığınızın geliştiğini anlatıyor bize. Jüpiter burcunuzda geriliyor ve bu hafta Plüton ile olumlu bir açısı var. Bu açı sayesinde yaratıcı projeleriniz çok değer kazanacak, varsa çocuklarınız ile ilişkileriniz önemli olacak ve aynı zamanda aşk hayatınızda yenilikler, güzellikler yaşıyor olacaksınız. 

Çarşamba günü mali konularda gerçekleşecek Dolunay Ay tutulmasının etkisi altındasınız. Süregelen gelirlerinizden birinden vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz ya da çok uzun zamandan bu yana iş arıyorsanız yeni bir iş bulabilir veya ilk maaşınızı kazanabilirsiniz. Her ne yapacaksanız biraz uzun süreli olacak. Yeni bir gelir elde etmek için uzun süre bekleyeceğinizi düşünmüyorum. Çünkü Ay tutulmasının sizin için çok da pozitif bir anlamı var. Aileniz tarafından destekleniyorsunuz ve onlar kariyeriniz ile ilgili planlarınıza karşı çıkarken bu gelirinizden vazgeçmenizi onaylıyor olacaklar, çünkü yepyeni bir şey elde etmenize yardım edecekler. Bu hafta Ay tutulması sayesinde neler kazanacağınızı hep birlikte yaşayıp göreceğiz. 

Herkese sağlık, mutluluk, bolluk, bereket ve huzur dolu günler diliyorum. Şimdilik hoşçakalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat