Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 2016'da neler yaşayacak?

4,267
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 2016'da neler yaşayacak?

2016 yılının ilk yarısı yakın çevreniz, kardeşleriniz ve yakın arkadaşlarınızla ilgili konularda yoğunlaşacağınız bir dönem söz konusu. Yılın ilk bölümü özellikle Ocak ile Mart arasında çocuklar ve çocuklarınızla ilgili eski konular, birikmiş meseleler yüzleşmeniz gerekenler arasında olacak. Çocuklar, yakın çevrenizle ilgili birikmiş, bir biçimde üstü örtülmüş aile meseleleri günlük hayatınız ve koşturmalarınız içinde yılın başında tekrar ele almak zorunda olacağınız alanlar arasında bulunabilir. 

Duygusal konularda bu sene özellikle 2016'nın ilk yarısında kendinizi ve şartları zorlamamaya çalışmalısınız. Bu yıl içsel gerginliklere, şartları zorlamaya ve duygusal hassasiyetlere açık olacaksınız. Bu nedenle bilhassa Ağustos ayına kadar olan dönemde durumları ele alırken sakin ve esnek olmaya önem vermek ve ele aldıklarınızı çok yönlü düşünerek karar vermek önemli olacak. 2016 yılı gelişim göstermek, kendinizi içsel olarak büyütmek veya yaptığınız iş veya yeteneklerinizle ilgili bakış açınızı geliştirmek adına güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yılın ikinci yarısı ise  maddi konularda gelişim yaşamaya, fırsatlar bulmaya açık olacaksınız. 

2016'nın ikinci yarısında ele aldıklarınızı severek ve önemseyerek yapmak isterken, kendinizi daha iyi ifade etmek, geliştirmek ve kendinizi anlamak isteyeceksiniz. Farkındalıklarınız yükselirken merakınız varsa ruhsal konulara eğilmeniz söz konusu. Şans ve bereket kapınızı daha çok yılın ikinci yarısı daha fazla çalarken, ilk bölümü daha çok gelişim gösterip hazırlık yapma süreci gibi düşünülebilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat