Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 2 - 8 Şubat 2015 haftasında neler yaşayacak?

876
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 2 - 8 Şubat 2015 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, bu hafta gerçekleşecek dolunay pazartesi ve perşembe günleri arasında duygusal olarak karışık ve gergin olmanıza neden olabilir. Kişisel alanlarınızda gizli kalmasını istediğiniz bir konu, bir ilişki, hoşlandığınız veya beğendiğiniz biriyle ilgili duygularınız gibi konularda bilinmesiniz istemedikleriniz gün yüzüne çıkabilir. Böyle bir durumunuz varsa, telefon konuşmalarınıza epostalarınıza, sözlü ve yazılı olarak aktardıklarınıza dikkat etmekte fayda var. 


Çarşamba gerçekleşecek dolunay sizi geçmişle ilgili konulara da odaklayabileceği için, eski konulara tekrar takılı kalmanız söz konusu olabilir. Bu nedenle hafta boyunca, özellikle cumaya kadar olan dönemde sakin olmaya, meseleleri fazla abartarak ele alamaya dikkat edin. Bu hafta sağlığınız açısından uyku sorunları sizi zorlayabilir. Hafta boyunca uykusuzluk yaşayabilirsiniz. Özellikle akşam saatleri stresten veya uykunuzu kaçıracak uyarıcılardan uzak durmaya gayret edin. 

Cuma gününden itibaren burcunuza geçecek olan Ay, rahatlamanıza ve kişisel alanlarınıza yönelmenize olanak sağlayacak. Detaylandırmanız gereken işleri ele almak veya tasnif etmek adına destekleyici olacak enerjiler, kaygılarınızı da arttırabileceği için hafta sonu sizi rahatlatacak konularla ilgilenmekle, mümkünse doğada olmaya, çiçek ve benzeri toprakla ilgili konularla uğraşmanızda fayda var. 

Sevgili Başak burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat