Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 19 - 25 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

878
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 19 - 25 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, bu hafta enerjiler harekete geçmeyi desteklemiyor. Özellikle mesleki konular, iş alanlarınız, size bağlı çalışanlarla ilgili konularda yeni adımlar yerine, rutini muhafaza etmek daha doğru olacak. İş konularında yaratıcı ve yeniliklere açık olacaksınız. Yaptığınız işden sıkılma, farklı alanlarda olma isteği artarken, bunun geçici etkilerden kaynaklandığını unutmayın. Kendinizi zihinsel ve duygusal olarak oyalayacak çözümler bulmak doğru olur. Takıntılarınızın arttığı bu süreçte, durumları gözünüzde büyütmeden ele almaya gayret edin. 


Çarşamba gününden itibaren cumaya kadar duygularınız, ikili ilişkileriniz öne çıkarken, Ay'ın sert açıları ani kararlar vermeye sizi yönlendirebilir. Unutmayın ki bu hafta hiçbir konuda adım atmak, başlangıç yapmak uygun değil. Burcunuz yöneticisi Merkür'ün hafta başında durağan seyretmesi ve çarşambadan itibaren rötara geçmesi, kontratlar, anlaşmalar, alım satımlar, teknik konuları ele almak adına uygun zamandan geçmediğinize işaret etmekte. Beklemek ve izlemek, harekete geçmeden rutin işlere yönelmek haftanın ana teması diyebilirim. 

Sevgili Başak burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat