Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 18 - 24 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,162
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 18 - 24 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, haftanın ilk günü gerçekleşecek Yeni ay, sizi aldığınız kararları aktive etmeye yönlendirecek. Yeni ay enerjisi, sosyal alanlarınız, eğitim, yabancılarla kontaklar ve seyahat etkileri açısından aktif kılıyor. Ancak bu hafta Salı günü başlayan Merkür rötarı kariyer ve iş alanlarınızla ilgili yaklaşık 3 haftalık süreçte anlaşmalar, başlangıçlar, yeni projeler açısından dikkatli olmaya sevk etmekte. Bu hafta önemli konuları aktive etmek adına etkiler destekli değil. Koşullar ani değişiklikler getirebilir. Özellikle işinizde kullandığınız bilgisayar ve teknik aletlere dikkat etmek gerekmekte. Yedeklemelerinizi alın ve ele alacağınız konuları dikkatinizi toparlayarak incelemeye çalışın. 

Pazartesi günü 12.30'a kadar ay açısız olacak. Pazartesi işlerini 12.30'dan sonra aktive edin. Haftanın ilk yarısı fiziki olarak kendinizi yorgun hissetmeniz, enerjinizin düşmesi olası. Bu nedenle pazartesi ve Çarşamba arası fiziksel aktive ve güç isteyen konuları ele almayın. Dinlenmeye özen gösterin.

İlişkiler açısından bu hafta Çarşamba akşam saatlerinden itibaren hareketleniyorsunuz. Duygusal konulara yönelmek, partnerinizle romantik zaman geçirmek adına bilhassa Çarşamba akşam ve Perşembe günü uygun enerjiler var. Bu hafta genel olarak iş alanlarınızda karışıklık etkileri var. Evrakları incelerken detayları gözden kaçırmamaya çalışın. Raporlama ve benzeri analizlerde acele kararlar vermeyin. Duygusal konular ve aşk hayatınızda ise partnerinizle diyaloglarınıza özen göstermeniz ve aklınıza geleni yapmamanız kaydıyla daha rahat olacaksınız. 

Cuma günü ay hilal fazına girecek. Bu etki hafta boyunca süregelen gergin enerjileri rahatlatacak. Cuma ve cumartesi günleri arkadaşlarla görüşme, sosyalleşme adına iyi etkileriniz var. Merkür rötarı nedeniyle yeni bir konu başlatmayın ama sosyal konularda daha rahat olacaksınız.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat