Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 16 - 22 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

951
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 16 - 22 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar,

Ilıman, hoş sohbet ,uyumlu tavırlarınızla beğeni topladınız. Kendinize titizlendiniz, gerek giyiminize gerekse kişisel bakımlarınızla ilgilendiniz. Her ne kadar aile ve kariyer konularında gelgitli günler geçirseniz de haftaya ılımlı ve uyumlu başlamayı başardınız.

Hafta ortasına doğru duygularınızda da gelgitler olabilir. Yapılan harcamalar, eğitiminizle ilgili konularda aşırıya kaçmak istemeniz, uzak akrabalarınızla ilgili konularda belki biraz fevri tavırlarınız olabilir ve bu durumda siz zararlı çıkabilirsiniz. 

Sevdiğiniz kişiyle ilişkiniz ile ilgili hafta boyunca şans sizden yana. Tartışmalardan uzak, dingin ve uyumlu bir beraberliğiniz olacak. 

Perşembe günü babanızın veya sizden yaşça büyük birinin sözlerine kulak vermeli, tavsiyelerine ve tecrübelerine güvenmelisiniz. Bu sayede bir işten tereyağından kıl çekercesine kurtulmanız olası.

Cumartesiyi pazara bağlayan gece bir dolunay yaşanacak. Yay burcundaki bu dolunay sizin ev ve hanenizi etkiliyor olacak. Ev içerisinde huzursuz ve sinirli hissedebilirsiniz kendinizi. Aile meseleleri yine gündeminizde olabilir. 

Bu dolunay biraz Marsiyen bir dolunay olacak. Çünkü Ay Mars'la kavuşumda ve Ay ile Mars Güneş'e karşıt durumda. Zaten hafta boyunca Güneş Mars'la karşıt konumdaydı. Bu nedenle bu dönemde öfke patlamalarına dikkat etmeliyiz. 

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat