Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 15 - 21 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

854
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 15 - 21 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, 


Hafta başı maddi konular ve parasal gelirleriniz üzerine daha fazla yoğunlaşacaksınız. Kendinizi ifade etmek, iş yerinizde üstlerinizle ilgili çözmeniz gereken konularda dengeleri bulmak, sorunları diyalog ile çözmeye çalışmak sizin için vurgulu olacak. Hafta başı maddi alanlarda sizin için önemli gelişmeler söz konusu olabilir. 

Çarşamba günü Ay burç değiştirirken sabah 8.40 ile akşam 17.50 arasında boşlukta ya da açısız dediğimiz etkide seyir edecek. Bu nedenle günü rutin konularla geçirmek, önemli bir konuda başlangıç yapmamak doğru olur. Özellikle parasal konularda çarşamba günü bankacılık işleri de dahil olmak üzere, önemli adımları bekletin. Gayrimenkul ve ev alanlarında bu hafta beklediğiniz haberler veya işler varsa, sonuç almanız veya fırsat yakalamanız söz konusu. 

Duygusal alanlarda hafta boyunca ama özellikle cuma günü daha yoğun olmak üzere daha temkinli olmak faydalı olur. Aşk alanınızda oluşacak Venüs ve Plüton kavuşumu sizi ilişkileriniz adına daha keskin kararlar verme eğilimini tutabilir. Bu etki aynı zamanda çocuklarla ilgili konuları da aktive edeceği için çocuk sahibi iseniz bu hafta bilhassa perşembe ve cuma günleri çocuğunuzla olan ilişkilerinize özen göstermek, iletişim kurarken biraz daha esnek olmaya gayret etmek doğru olur. 

Sevgili Başak burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat