Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 14 - 20 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

2,132
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 14 - 20 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu ve yükseleni Başak olanlar,

Hem olumlu hem de olumsuz açılarla donanmış bir haftaya başlıyoruz. Sizin açınızdan olumlu olan şu: Yakın çevrenizden biri ile aşk yaşamaya başlayabilirsiniz ya da birlikte ortak projeler üretebilirsiniz, bir ortaklık kararı alabilirsiniz ya da evlilik teklifi gelebilir. Bir ihtimal de yeni bir danışmanınız olabilir. Her koşulda bu kişi yakınlarınızda bulunuyor olacak. Kolayca ulaşabileceksiniz ve önemli bir düşünüzü birlikte gerçekleştireceksiniz. 

Merkür ile Plüton haftanın ikinci yarısında yakınlaşıyor ve kavuşuyor olacak ve bu kavuşum çok uzun zamandır süren Plüton - Uranüs savaşının tekrar tetiklenmesine neden olacak. Vereceğiniz sözler, yapacağınız anlaşmalar maalesef haftanın ikinci yarısında önemli para kayıplarına neden olabilir ya da yaratıcı projelerinizin değer bulamamasına neden olabilir. Kredi alıyorsanız bir anda çok fazla geri ödeme yapmanız gerekebilir. Çocuklarınızdan birinin rahatsızlığı için çok fazla para harcamanız gerekebilir. Çeşitli olumsuz alternatifler var ama bu alternatiflerin hepsi para ile ya da bir başkasının parasını kullanmanız ile ilişkili. Bu anlamda dikkatli olmanız gerekiyor. Başkalarının parasını almak ya da kullanmak konusunda çok daha atak ve kararlı olmayın. Çünkü istediğiniz sonucu alamayacaksınız. Bunun yerine tamamen olumlu olan açılara odaklanmalısınız. Haftanın ilk yarısındaki düşlerinizi gerçekleştirecek açıya odaklanmalısınız. Bu sayede bir hayli verimli bir hafta geçireceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat