Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 13 - 19 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

946
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 13 - 19 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, bu hafta kariyer ve maddi konular önceliğiniz olacak. Perşembe günü gerçekleşecek yeni ay, sizi hedefleriniz ve yapmak istedikleriniz adına harekete geçirecek. Bu hafta kariyer planlarınız ve projeleriniz adına düzenleme yapmak, araştırma içinde olmak adına uygun etkiler var. Ancak hedefler alanınızda bulunan mars güneş kavuşumu düşünmeden ve acele ile hareket etmemeniz gerektiğini vurguluyor. Atacağınız adımlar unutmayın ki uzun vadeli durumları etkileyebilir. 

Duygusal konularda romantik olmaktan ziyade akılcı hareket etmeye eğilim verecek enerjileriniz söz konusu. Çarşamba günü gerçekleşecek Ay pluto karşıtlığı kadınlarla ilgili sorunları birden yüzeye çıkarabilir. Arkadaş çevreniz, sosyal alanlarınızda kadınlarla çekişme ve gerginlik yaşama potansiyeliniz hayli yüksek. Bu süreçte durumları değerlendirirken empati kurmaya özen gösterin. 

Maddi konularda ise gelir gider dengelerinizi iyi ayarlamanız gerekmekte. Finansal olarak bu hafta riskli girişimler ve başlangıçlar adına enerjiler destekli değil. Nakit ayarlamalarınızı iyi yapmalısınız. 
Bu hafta başlangıçlar adına Perşembe 14.25 ile 17.26 arası ayın boşlukta olması nedeniyle temkinli olmak, yeni bir işi hayata geçirmemek çok daha doğru olacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat