Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 13 - 19 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

965
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 13 - 19 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar,

Bu hafta yönetici gezegeniniz burç değiştiriyor ve İkizler burcuna geçiş yapıyor. Merkür, tıpkı sizler gibi İkizler burcunun da yöneticisi. Bu şu anlama geliyor: Gezegenler yönettiği burca geldiğinde doğasının özelliklerini rahat ifade eder, rahat çalışır. Merkür de iletişim ve bilginin gezegeni. Bu anlamda öğrenmek ile, kendimizi nasıl ifade ettiğimizle alakalıdır.  İfade şeklimiz, algılama şeklimiz hep bu gezegen tarafından anlatılır. 

Merkür'ün sizinle beraber yönettiği gezegene, İkizler burcuna geçiş yapması sizler için güzel bir değişim. Çünkü bu yerleşim sizin de kariyer hanenizi etkileyecek. İş konularında çok daha rahat bir dönem sizleri bekliyor. Ticaretle uğraşanlar için satışların iyi olacağı bir zaman dilimi. 

Bu dönemde birden fazla işle de ilgilenebilirsiniz. Konuşarak, anlatarak, pazarlayarak karşı tarafı ikna eder ve ticaret konularında başarı kazanırsınız. Bu aralar sıklıkla toplantılar, fikir alış verişleri olabilir. Kendinizi toplum önünde konuşurken, bir şeyleri sunarken bulabilirsiniz. 

Sizi ilgilendiren bir diğer gezegen Venüs, cumartesi günü Yengeç burcuna geçiyor. Bu durum ile arkadaşlarınızla aranızdaki bağlar güçleniyor, hayattan daha fazla zevk almaya başlıyorsunuz sevgili Başaklar. 

Hafta sonu ayrıca yakın çevreniz, dostlarınızla katılacağınız güzel organizasyonlarınız olabilir. Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat