Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 12 - 18 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

1,465
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 12 - 18 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar,

Bu hafta Venüs, yüceldiği ve çok kuvvetli çalıştığı bir burç olan Balık burcuna geçiş yapıyor. Evlilik düşünen Başaklar varsa, bu dönemde evlilik konusu gündeme gelebilir. Aşk, ilişkiler, flört gibi konularda şanslısınız. Güzelliğinizle karşı tarafı etkileyebileceğiniz bir dönemdesiniz. Tekliflere açıksınız. Ortaklıklar gündeme gelebilir. Hali hazırda ilişkisi olan Başaklar varsa, ilişkilerinde mutluluğu yakalayacakları bir dönemdeler. 

Perşembe günü Kova burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Güneş tutulması, kendi bilincimiz ve irademizle çözemediğiniz, eyleme geçmediğimiz konularda gökyüzünden gelen bir ilahi dokunuştur. Tutulma ile bu konular tekrar gündeme gelir. 

Özellikle işinizin, çalışmalarınızın ve günlük rutinlerinizin değişebileceği bir döneme işaret ediyor bu tutulma. İş alanında değişiklikler yapabilirsiniz. İşinizde mutlu değilseniz, bunu değiştirebilir, başka bir işe, hayallerinizdeki işe kavuşmak adına girişimlerde bulunmaya başlayabilirsiniz. Bu alanda destekleniyorsunuz. 

Merkür de bu hafta Balık burcuna geçiyor. Merkür'ün Balık burcuna geçmesi ile beraber aklınız, fikriniz karşı tarafa odaklı olacak. Beraber hareket ettiğiniz insanlarla fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz, hali hazırdaki ilişkinizi masaya yatırabilirsiniz. Nasıl ilişki kurulur, nasıl evlilik yapabilirim sorularını cevapları adına güzel bilgiler edinebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat