Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 12 - 18 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

971
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 12 - 18 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, haftaya maddi konular ve parasal alanlarda hareketli etkilerle başlıyorsunuz. Bankacılık işleri, alacak verecek durumları, finansal girişimler açısından çarşambaya kadar yoğun ve aktif olabilirsiniz. Bu süreç sadece para konularda değil, satış ve pazarlama, toplantılar, görüşmeler açısından da etkin olacak. Kendinizi ifade etmek, bildiğiniz bir konuda konuşma yapmak adına hafta başı destekli etkilerden geçmektesiniz. Bu hafta ticari konularda pazartesi ve salı günleri acele kararlar vermeyin. Mümkünse bekleyin. 


Duygusal alanlarda partneriniz veya eşinizle ilgili konularda hafta başı ani gelişmeler sizi şaşırtabilir. Duygusal tepkileriniz adına önce düşünün sonra harekete geçmeye çalışın. Hafta başı özellikle ilişkiler açısından enerjiler değişkenlik içerdiği için, aldığınız bir karar veya konuşmadan çarşambadan itibaren pişmanlık duyabilirsiniz. Bu nedenle emin olmadan adım atmak bu hafta desteklenmiyor. 

Perşembe öğleden sonradan itibaren aile ve ev alanlarınız öne çıkarken, kariyer ve iş konularında cuma günü akıcı etkilerini var. Eğer disipline olabilirseniz hafta ikinci yarısı iş alanlarınızda birden fazla konuyu sonuçlandırmak olası diyebilirim. 

Sevgili Başak burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat