Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 12 - 18 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

1,241
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 12 - 18 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu ve yükseleni Başak olanlar, 


Bu haftaya Jüpiter - Plüton arasındaki 120 derecelik açı ile başlayacak olmanız sayesinde hem kendinizi iyi hissedecek, hem de yapmanız gereken ödemelerle yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Özellikle banka ödemeleri, krediler veya unuttuğunuz borçlar gündeminizde olacak.

Perşembe gününden itibaren Mars - Plüton arasındaki 120 derecelik açı alım-satım ile ilgili konuları tekrar gündeminize getirirken, gayrimenkul, arsa, ofis gibi alım-satım ile ilgili alanlarda daha cesur adımlar atabilirsiniz. Yardım alacağınız danışmanlarla uzun telefon konuşmaları yapabilirsiniz. 

Hafta sonu genelinde Ay'ın Yay burcundaki hareketi biraz kendinizi dağınık hissetmenize yol açabilir; plansız hareket edebilir, randevularınıza geç kalabilirsiniz.

Size tavsiyemiz, hafta sonu Ay'ın Yay burcundaki hareketi dağınıklığınızı toparlamak konusunda sizi zorlayacağı için programlı hareket etmeniz, önemli görüşmelerinizi bu zamana bırakmamanız ve gerekirse yakınlarınızdan bu konuda destek almanız. 

Venüs - Neptün karşıtlığı bu hafta burcunuzda gerçekleşiyor. Uzun zamandır maddi anlamda destek verdiğiniz kişilerin size yeniden ihtiyacı olabilir. Pazar sabahı böyle bir konu ile ilgili telefonla uyanabilir, birilerine yardım etmeniz gerekebilir. Siz yine merhametli tarafınızla işlerin üstesinden rahatlıkla geleceksiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat