Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 1 - 7 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

1,520
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 1 - 7 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu ve yükseleni Başak olanlar,

Mülk sahibi olmak, ev satın almak, belki de arazi almakla ilgili çok güzel bir haftadasınız. Bunun için gereken sponsorları bulabileceksiniz, krediye ihtiyacınız varsa, kredi de alabileceksiniz. Ancak aşk yaşamınızda dikkatli olmanız gerekiyor. Partnerinizle ortak kullandığınız paralar varsa, bu hafta aranızda para ile ilgili problemler oluşabilir. Bununla birlikte, çocuklarınız varsa ve birinin ameliyat olması gerekiyorsa bu hafta bu hafta bu ameliyatı yaptırmayın ve erteleyin. Çünkü bu ameliyatlarla ilişkili de problem yaşayacağınız bir haftadasınız. 

Yaratıcı projelerinizi gün yüzüne çıkarmak ve onlardan para kazanmak istiyorsanız bu hafta bu da pek mümkün olmayacak ya da en azından yaratıcı projleleriniz değerinden alıcı bulamayacak. Onun için bu tür beklentilerinizi gelecek haftaya ertelemenizde fayda var. 

Gelecek hafta Kova burcunda, iş alanınızda bir yeni ay gerçekleşecek ve bu yeni ayın etkisini bu hafta cuma gününden itibaren hissetmeye başlayacaksınız. Yeni bir iş teklifi cumadan itibaren kapınızı çalabilir. Bu iş teklifinden son derece memnun kalacağınızı tahmin ediyorum. Aynı zamanda yeni bir sağlık programı ya da yeni bir diyet deneyebilirsiniz.

Keyifli, sağlıklı, bolluk ve bereket dolu bir hafta diliyorum. Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat