Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 1 - 7 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

859
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 1 - 7 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar,

Bu hafta yeni yıla başlarken, salı günü Yengeç burcunda bir dolunay var. Bu dolunayın etkilerini hafta boyunca hissedeceksiniz. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında bazı gergin anlar yaşayabilirsiniz fakat bunların devamında güzel farkındalıklar kazanacaksınız. Gelecek planlarınızın şekilleneceği ve netleşeceği bir dönemdesiniz. Çalışmalarınızın, kariyerinizin getirilerinin farkında varacağınız bir dolunay yaşayacaksınız. 

Bu hafta gezegenlerin Oğlak burcunda birikmiş olduğunu görüyoruz. Venüs, Güneş ve Plüton Oğlak burcunda. Satürn de Oğlak burcuna yeni geçti. Bu stelyumun etkisi ile özellikle aşk, ilişkiler, flört gibi konularda çok şanslı bir döneme girdiniz. Hayattan keyif almak adına ciddi ve somut adımlar attığınız takdirde daha mutlu olacaksınız. 

Hafta içi etkili olacak bir diğer açı da Akrep burcundaki Mars-Jüpiter kavuşumu. Bu kavuşum sizi özellikle iletişim alanında etkiliyor. Bu dönemde iletişiminizi çok etkili bir şekilde kullanacakasınız. Bazen konuşmalarınız ile insanları yaralayabilirsiniz. Yakın çevrenizden destek görüyor, eğitim alanında şanslı bir dönem yaşıyorsunuz. Sosyal medyada bu dönemde daha aktif olabilirsiniz. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat