Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 1 - 7 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

1,008
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 1 - 7 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, 


Hafta başı çarşambaya kadar olan süreçte, değişime ve ani gelişmelere açık olacağınız etkiler söz konusu. Hayatınızda değiştirmek istedikleriniz adına cesur adımlar atma eğilimleriniz yükselecek. Diğer yandan genel olarak sizi iyimser kılacak bu etkiler, özellikle maddi konular, banka ilişkileri açısından fazla cesur veya iyimser adımlar atmanıza da neden olabilir. Maddi alanlarda temkinli ve planlı davranmak bu süreçte faydalı olacaktır. 

Çarşamba gününden cumaya kadar eğitim, öğretim, her türlü kurs ve benzeri işler ile kişisel gelişim alanları, yabancılarla kontaklar konularına yönelebilecek ve bu alanlarda beklettiğiniz işleriniz adına artık sonuçlanmalar veya adımlar atabileceksiniz. 

Cuma günü burç değiştirmeye hazırlanan Ay, sabah 09:45 ile öğlen 13:30 arası açısız ve belirsizlik veren bir alanda olacak. Bu süreçte bilhassa iş ve kariyer alanlarınızda görüşme, el sıkışma, sonuç alma, imza atma gibi önemli konu ve başlangıçlar desteklenmiyor. Cuma günü halletmeniz gereken bu tip işlerinizi öğleden önceye planlamayın.

Cumartesi günü kariyer alanınızı aktive edecek yılın son Dolunay'ı, sizi iş konularınızda destekleyecek. Yoluna konması gereken işlerin çözüme ulaşması, tekliflerden sonuç alma veya beklediğiniz işlerden cevap gelmesi gibi alanlarda önümüzdeki bir haftalık süreçte daha aktif olacaksınız. Bu süreçte özellikle iş konuları da hızlanıyor. 

Sevgili Başak burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat