Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Banyo ve mutfak yüzeylerindeki sararmalar, su, pas ve kireç lekeleri nasıl temizlenir?

7,942
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Banyo ve mutfak yüzeylerindeki sararmalar, su, pas ve kireç lekeleri nasıl temizlenir?

Ev temizliğinin en zorlu ama aynı zamanda en önemli kısmı banyo ve tuvaletlerin temizliğidir. Ailemizin sağlığı için mikropların yerleşmesine ve üremesine doğal ortam sunan bu mekanların düzenli bir şekilde ve dikkatlice temizlenmesi gerekir. Aksi takdirde mikroplar hızla üreyerek aile sağlını tehdit etmeye başlar ve ciddi hastalıklara yol açabilirler.

Banyo ve tuvalet temizliğinde en sık görülen problemler ise kireç, pas ve su lekeleri ile bu lekelerin zaman içerisinde birikmesiyle oluşan sararmalardır. Bu kir ve lekelerden kurtulmak, klozet, küvet, lavabo ve armatürlerde kusursuz hijyen sağlamak için çamaşır sularını ve ultra çamaşır sularını kullanabilirsiniz. Ürünü yüzeye dökmeniz ve 5-10 dakika bekledikten sonra fırça yardımıyla durulamanız yeterlidir. Sağlığınız için bu işlem sırasında koruyucu eldiven kullanmanız ve bu ürünleri başka temizleyiciler ile karıştırmadan kullanmanız gerekmektedir. %100 hijyen sağlamak amacıyla geliştirilen ABC Çamaşır Suyu ve ABC Ultra Çamaşır Suyu, tek başına ihtiyacınız olan hijyenik temizliği sağlayacaktır. 

Bu ürünlerin yanı sıra sprey formdaki leke çıkarıcılar ile de hızlı çözümler üretebilirsiniz. ABC Axprine çok amaçlı temizleyiciyi kirli bölgenin üzerine sıkarak uygulayın, bir müddet bekletin ve silin. ABC Axprine kirlere hızlıca nüfuz eder, lekesiz ve hijyenik temizlik sunar.

Videoyu Göster

Ev & Dekorasyon Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat