Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bangkok'ta gece hayatı nasıldır?

111,396
kez izlendi
Puan: 4.79 / 5
Detaylı Açıklama

Bangkok'ta gece hayatı nasıldır?

Bangkok'ta gece hayatı hakkında merak ettikleriniz... Tayland'taki Bangkok'un gece hayatı dünyaca meşhurdur. Bangkok'un gitmeden duyduklarınız ile çizilen bir gece hayatı ile gidip tecrübe ettiğiniz iki tip gece hayatı var.

Bangkok'ta gece hayatının bir bölümünü seks turizmi oluşturuyor. Ancak bu, karşı tarafın kesinlikle aşağılanmadığı, tamamen Avrupalı gibi yaşanan bir turizm. Bangkok'taki gece hayatının diğer kısmını ise bardan, diskoya, gece kulübünden çok kaliteli restoranlara kadar her şeyi bulabileceğiniz eğlence sektörü oluşturuyor.

Tayland ve Bangkok öncelikle hizmet sektöründe çok başarılı. Bu nedenle gittiğiniz her yerde çok iyi servis görüyorsunuz. Bununla birlikte Bangkok'taki kulüplerden restoranlara kadar her yer gerek özel gösteriler, gerek mekan olarak çok kaliteli tasarlanmış.

Bangkok'ta gece istediğiniz saatte yemek yemeğe çıkabilir, istediğiniz saatte sokaklarda dolaşabilir ve herhangi bir gece kulübünde eğlenmeye çıkabilirsiniz. Bangkok'ta hiçbir işletme müşterilerini "girersin, giremezsin" stresine sokmaz.

Bangkok gece kulüplerinde ve diskolarda genelde giriş ücreti yoktur ancak nadiren de olsa bazı özel kulüplerde sizden ücret isteyebilirler. Ancak bunun karşılığında da içeride içkinizi içebilirsiniz.
Sadece gece hayatı değil, hizmet sektörünün gelişmişliği yönünden de Tayland'ın Bangkok şehri mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat