Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bangkok seyahatinde ne tür sorunlar yaşayabiliriz?

25,492
kez izlendi
Puan: 4.45 / 5
Detaylı Açıklama

Bangkok seyahatinde ne tür sorunlar yaşayabiliriz?

Bangkok, tapınakları, yüzen mahalleleri ve yüzen pazarı ile herkesin mutlaka görmesi gereken bir Uzakdoğu şehri. Bangkok dünyanın en büyük liman ve ticaret şehirlerinden biri. Uzakdoğu'daki en büyük şehirlerden biri olan Bangkok'ta 15 milyona yakın insan yaşıyor. Bu açıdan İstanbul kadar kalabalık bir şehir olduğu söylenebilir. Dolayısıyla her kalabalık metropolde olduğu gibi Bangkok'ta da güvenliğiniz için dikkat etmeniz gereken önemli şeyler var.

Bangkok seyahati sırasında dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri şehrin turistik olmayan mahallelerine uğramamanız ya da şehrin turistlere göre olmayan sokaklarında fazla vakit geçirmemeniz. Bangkok'taki dev gece kulüplerinde ya da eğlence sokaklarında başınıza ciddi olumsuz bir durum gelmesi pek olası değil. Ancak yine de değerli eşyalarınızı ve evraklarınızı mümkün olduğunca dikkatli korumanızda ve gözünüzü çantanızdan ayırmamanızda fayda var.

Şunu da unutmayın Tayland'da Thai boksu gerçekten bir ata sporu ve neredeyse herkes bu dövüş sanatına hakim. Bu nedenle yerli insanlarla minyon da olsalar fiziksel temasa girmemenizde fayda var.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat