Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balıklar Haziran 2014'te neler yaşayacak?

1,529
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balıklar Haziran 2014'te neler yaşayacak?

Balık & Yükselen Balık 

Sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar; 28 Haziran'da gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi yuvanızda oluyor. Bu enerji ile bazılarınız taşınabilir ve ev değiştirebilirsiniz. Bazı Balıklar kariyer hayatlarında bir değişim enerjisi yaşayabilirler. 

Neptün enerjisi Yeni Ay'ın üzerinde olacak, bu da değişim enerjisinin sizi biraz karamsarlaştırabileceğini göstermekte. Yenilenmesi gereken eşyalarınız olabilir veya tadilat yaptırmak durumunda kalabilirsiniz. Bu ay sizi ev ve yuva koşullarınızı etkileyecek bir yenilik bekliyor. Bazılarınız bu enerjiyi uzaklaşma isteği olarak yaşayacaksınız. Bu nedenle kendinizi karamsar ve savunmasız hissedebilirsiniz. Ancak bu dönemde melankoliden uzak durun ve kendinizi motivasyon olarak aşağı çekmeyin. 

Satürn ve Jüpiter'in desteği tam gaz üzerinizdeyken ilerleyin ve şanslı fırsatları kaçırmayın. Venüs'ün iletişim ve seyahatler alanınızdan geçişi ile özellikle Haziran'ın ilk haftasında kısa seyahatler ve yakın çevre ile olumlu görüşmeler, belki kardeşlerle güzel bir plan devreye girebilir. 

Haziran ayında ekononik dengenize dikkat etmeye devam edin. Özellikle Mars'ın düz pozisyona geçişi ile birlikte Haziran ayı size bolca para harcatabilir. 

7 Haziran - 1 Temmuz tarihleri arasında Merkür retrosu yaşayacağız. Merkür'ün retro süreci iletişimde dikkatli olmamız gerektiğini vurguluyor. Bu ay Merkür retrosu hem aşk, hem de yuva koşullarınızı etkileyecek bir süreci kapsayacak. 7-17 Haziran tarihleri arasında çocuklar ile ilgili konular ön plana çıkacak. 

Bazı Balık burçlarının aklı aşk ile ilgili konulara takılabilir veya eski aşk ile ilgili bir haber gelebilir. 

Balık burçlarının aşk hayatınız bir süredir Jüpiter?in misafirliği nedeniyle gayet hareketli. Yaşanacak Merkür retrosu size, artık bir karar alıp ilerleyeceğiniz bir süreç yaşatabilir. 

17 Haziran tarihi itibari ile İkizler burcunda gerilemeye başlayacak olan Merkür hareketi nedeniyle evde olmak, evde vakit geçirmek isteğiniz ön planda olacak. 

13 Haziran'da Yay burcunda yaşanacak Dolunay enerjisi ile yuva ve iş hayatınız arasında temponuzda bir denge yaratmak ihtiyacına gireceksiniz. Bu dolunay size önemli bir başlangıcı; kariyerinizde ilerleme fırsatı ve şans getirebilir. 

Haziran ayında bir süredir etkili olan gezegenlerdeki sert açılar devam edecek. Özellikle 10 - 16 Haziran haftasında sehayatlerinizde dikkatli olmalısınız. 

Bu dönemde kardeşleriniz ile ilgili bir sorumluluk üstlenebilir, destek olmak durumunda olacağınız yakın bir arkadaşınız olabilir. 

20 Haziran civarında Uranüs ve Mars arasında etkili olacak açı ile masraflarda beklenmedik artışlar olabilir. Harcamalarda denge kurmaya ve gereksiz harcamalar yapmamaya çalışın.

Venüs'ün 23 Haziran'da İkizler burcuna geçişi ile birlikte evinizde olmaktan, evde keyifli vakit geçirme fırsatları yakalamaktan mutlu olacaksınız. 

21 Haziran'da Güneş'in de Yengeç burcuna geçişi ve 27 Haziran'da yaşanacak Yengeç Yeni Ay'ı ile birlikte kendinizi biraz daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Dost burç Yengeç size biraz neşe ve enerji getirecektir. 

Aşk için Haziran ayı genel olarak şanslı görünüyor. Haziran ayında Güneş'in de geçişi ile birlikte dikkatinizi biraz daha kendinize ve hobilerinize yönlendirebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat