Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balıklar Eylül 2014'te neler yaşayacak?

1,471
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balıklar Eylül 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar, karşıt burcunuz Başakta gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile dikkatiniz beklentilerinizde ve ikili ilişkilerinizde olacaktır. Yeni bir başlangıç yapabilirsiniz, yeni bir adım atıyor olabilirsiniz.. 

Bir yandan da burcunuzda gezinen Neptün ile biraz hayaller veya hayalinizdeki idealler ile ilgili somut kararlar alamıyor da olabilirsiniz. Venüs 5 Eylülde başak burcuna geçişini yapacak ve size özellikle ilişkilerinizde olumlu ve pozitif gelişmeler sağlayabilir. Fakat burcunuzda gezinen Neptün ile yapacağı karşıtlıkta, istekleriniz ve talepleriniz konusunda sınırlarınızı iyi belirlemelisiniz. Eleştirel olabilir ve hayatınıza düzen isterken birtakım karışık durumlar içinde olabilirsiniz. Dengede kalmaya özen göstermeniz gerekmekte.  

Bir diğer yandan da Akrep burcunda gezinen Mars sizi desteklemekte ve biraz toparlamakta. Satürn'de burcunuzla gayet olumlu etkide. Bir dava veya sonuç beklediğiniz bir girişim içinde olabilirsiniz. Yabancı kaynaklar ve uzak çevrelerden destekleri alıyor olmalısınız. Eylül ilk 2 hafta özellikle desteklerin geldiği ve ilişkilerinizde beklentilerinizi ortaya koyma enerjiniz gayet yükseltici etkilerde.  Merkür'de 2 Eylül itibari ile Terazi burcunda olacak. Dikkatiniz biraz da kaynaklarınızı arttırmak ve girişim yapmak konusunda olacaktır. Maddi gelir artışı söz konusu olabilir fakat harcamalarda artabilir. Mars Eylül 2.hafta Yay burcunda olacak ve sizin için bu alan haritanızın en tepe noktası. Yani kendinizi bulunduğunuz konumda en zirvede görmek isteğiniz alandan geçiş yapıyor olacak. Bu da bir mücadele sonucunda başarılı bir kazanç sağlayabileceğinizi gösterirken, bir yandan da mücadele gezegeni olan Mars'ın etkisi ile biraz da zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İş temponuzda veya günlük rutininizde yenilenme ve hareket söz konusu olacak ama bu sizlerin ikili ilişkilerinizi etkileyebilir. Ay'ın genel enerjisinde denge yakalamanız gerektiğini söyleyebilirim. 
23 Eylülde Güneşte Terazi burcuna geçiş yapıyor olacak. Eşin kaynakları veya kaynak yönetimi konusunda birtakım gelişmelere neden olacaktır. Miras, banka veya beklediğiniz bir kredi ile ilgili bir gelişme yaşayabilirsiniz. 25 Eylül'e Jüpiter ve Uranüs arasında yaşanacak kontakta gösteriyor ki, hem temponuz ve beraberinde kazançlarınızda bir takım gelişmeler devrede olacaktır. Şans her daim yanınızda olsun...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat