Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balıklar 9 - 15 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,167
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balıklar 9 - 15 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, haftanın ilk günü bankalar, krediler, komisyon, prim ve başkalarının kaynaklarından gelecek maddi beklentileriniz adına aktif bir gün olacak. 


Bankacılık, özellikle de kredilerle ilgili işleriniz varsa, pazartesi günü bu alanlarda evrak ve benzeri koşturmalarla geçebilir. 

Salı ve çarşamba günleri, eğitim, yabancılarla iş ortaklıklarınız, yolculuklar, turizm ve tatil programları ve organizasyonlar adına yoğun etkiler var. 

Ruhsal bir alanda çalışma yapıyorsanız, salı ve çarşamba günleri araştırma, öğrenme ve eğitim alanlarında enerjiler sizi destekliyor. 

Bu hafta salı ve çarşamba duygusal kargaşalar adına keskin etkiler söz konusu. Durumları zorlama ve üzerine gitme, inatlaşmalar, olaylara kendi açınızdan bakma eğilimleri yükselecek. 

Kıskançlıklar, biriktirdiklerinizin aniden su yüzüne çıkması veya kendinizi kontrol etmekte zorlanma yaşanabilir. Dolayısı ile bu hafta ortası duygusal alanlarda daha dikkatli olmak ve sakin kalmaya çalışmak önemli olacak. 

Cuma günü gerçekleşecek Dolunay, sizin için kariyer ve iş alanlarınızda olacak. 

Dolunay, iş alanlarınızda kısa vadede biriken enerjilerinizi yüzeye çıkarırken, ani ve tepkisel davranmanıza ve bazı pürüzlerle ilgili fevri yaklaşımlara neden olabilir; sağduyulu olmalısınız. 

Dolunay kısa vadede size iş ve kariyerinizle ilgili beklediklerinizi de getirebilir. Ayrıca gayrimenkul ve ev alanlarınızla ilgili yeni gelişmeler söz konusu olabilir. 

Hafta sonu sosyal alanlarınızı aktive edecek olan enerjiler, sizi dışa dönük kılacak. Bir süredir arkadaşlarınızla ilgili yapmanız gereken, biriken işler, ziyaretler, görüşmeler söz konusu olabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat