Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balıklar 4 - 10 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

893
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balıklar 4 - 10 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, hafta başı sorumluluklarınız öne çıkıyor. Özellikle çocuklarla ilgili işlerinizi sonuçlandırmaya veya bir düzene koymaya yönelik olacaksınız.

Balık burcu haftalık yorum

Salı gününden itibaren perşembe gününe kadar iş ve kariyer alanlarınıza yöneleceksiniz. İşinizle ilgili ani gelişmeler yaşanabileceği gibi, evinizle ilgili de bir süredir düşündüğünüz ama adım atmaya cesaret edemediğiniz bir konu birden gündeme gelebilir. 

Bu hafta perşembe gününden itibaren pazara kadar sosyal alanlarınız öne çıkarken, akraba ve dostlardan destekler gelebilir. 

Perşembe günü 16.40'a kadar açısız ilerleyecek olan Ay, yeni başlangıç yapmayı, önemli bir konuda adım atmayı desteklemiyor. Özellikle uzun vadeli planlarınız için bu hafta perşembe günü başlangıç yapmayın. Perşembe genel olarak belirsizliklerin biraz daha öne çıktığı bir gün diyebiliriz. Cuma günü rahatlayan enerjiler, bilhassa sosyal alanlarda,  daha rahat hareket etmenizi ve çevrenizden destek almanızı sağlayacak.

Hafta sonu cumartesi günü sabah 11 ile 17 arası tekrar boşlukta ilerleyecek olan Ay, bu aralıkta yeni başlangıçları, önemli görüşmeleri, eğer biri ile tanışacak ve ilk buluşmayı gerçekleştirecekseniz, bunu 17.00'den sonraya almanız gerektiğini vurguluyor. 

Sevgili Balık burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerim. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat