Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balıklar 28 Temmuz - 3 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

532
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balıklar 28 Temmuz - 3 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, hafta başı iş ve mesleki konular, güncel koşturmalarınız, faturalar, toparlanması gereken evrakları düzene koymak adına planlamaya yatkın olacağınız etkiler söz konusu. 


Balık burcu bu hafta 

Salı gününden itibaren ortaklı alanlarınızı hareketlendirecek etkiler, eşiniz, iş ortağınız, partnerinizle ilgili konulara sizi yoğunlaştırırken, bu alanlardan destek almanızı, işlerinizi planlarken bir anlamda yüklerinizin hafiflemesine yardım edecek. 

Salı ve perşembe arası, ikili ilişkileriniz öne çıkıyor. Hem işinizde, hem de özel yaşamınızda ortaklı konular, partnerinizle birlikte hareket etmek, işbirliği içinde olmak aktif olacağınız noktalar. 

Bu hafta başıyla burç değiştirecek olan Mars, yaklaşık 2 aylık süreçte, eğitim, yabancılarla ilgili işler, yurtdışı kontakları adına sizi daha yoğun bir tempoda tutabilir. Bu süreçte özellikle uzun yolculuklarda dikkatli olmanız ve aksiliklere açık olmanız nedeniyle tedbirli davranmanız doğru olur. Yüksek öğrenim ile ilgili bir karar almanız gerekiyorsa, bu alanda düşünerek adım atmaya önem verin. 

Perşembe günü akşam saatlerinde burç değiştirecek olan Ay, özellikle duygusal konularda perşembe akşamından pazar gününe kadar sizi hassas etkiler içinde tutacak. Bu süreçte partnerinizle diyaloglarınıza özen göstermek gerekiyor. Süregelen ilişkinizde yeni kararla almak, duygusal olarak kendinizi farklı hissetmek söz konusu. 

Bu hafta perşembe günü akşam saatleri 17.45 ile 19.30 arasında Ay açısız ilerleyeceği için bu sürece özellikle duygusal konularda önemli adımları denk getirmeyin. Ruhsal olarak kendinizi sıkıntılı hissedebilirsiniz ki, bu aralığı daha çok bekleyerek veya rutin işlerle ilgilenerek geçirmeye özen gösterin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat