Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balıklar 25 - 31 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,139
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balıklar 25 - 31 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, pazartesi günü gerçekleşecek Yeni Ay, ortaklı alanlarınız, ikili ilişkileriniz eş veya partnerinizle ilgili konularda hayatınıza yeni açılımlar getirebilir. Eşinizle ilgili yeni bir gelişme söz konusu olabileceği gibi, süregelen ilişkinizi farklı şekilde gözden geçirmeniz de söz konusu olabilir. İşinizde yeni bir ortaklık veya ortak proje çalışması gündeme gelebilir.

Balık burcu bu hafta

Çarşamba günü boyunca Ay boşlukta, yani açısız ilerleyecek ve yeni başlangıçlar ve adımlar destek bulmuyor. Önemli işlerinizle ilgili başlangıçlarınızı çarşamba gününe denk getirmeyin. 

Hafta boyunca etkin olacak, yabancılarla ilgili alanlarınızdaki Mars - Satürn kavuşumu, sizi yurtdışı bağlantıları, yolculuklar açısından hassas kılıyor. Planlarınızı yeniden revize etmeniz söz konusu olabilir. 

Bu hafta disiplin olmak, ele aldıklarınızı iyi düşünerek gözden geçirmek önemli vurgulardan biri. Bu nedenle hiçbir konuda sabırsızca ve acele ile karar vermek doğru değil. Düşünerek ve stratejik davranmaya gayret edin. 

Duygusal konularda Venüs - Uranüs açısı ilişkilerinizle ilgili ani değişimler getirebilir veya karşı tarafın size çeşitli talepler içinde yaklaşmasına sebep olabilir. bu hafta duygusal alanlarda da etkiler olayları her yönden görmeye çalışarak adım atmanın doğru olacağını göstermekte. 

Sevgili Balık burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat