Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balıklar 2 - 8 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

888
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balıklar 2 - 8 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

BALIK BURÇLARI

Sevgili Balık burçları, hafta başında günlük işleriniz, çalışıyorsanız, iş yerinizdeki rutinler, mesleki alanlarınız öne çıkıyor. Çarşamba akşamüstüne kadar sürecek bu etkiler, sizi yoğun ve tempolu kılacak. 

Perşembeden itibaren, eşiniz, ikili ilişkileriniz, ortaklı alanlarınız ve iş ortaklıklarınız konularında hafta sonuna kadar kontaklarınız artıyor. Fakat bu süreçte Cumartesi aktive olacak Merkür gerilemesinin de etkileri yoğunlaşmaya başlayacağı için, yeni bir adım atmayın, bekleyin. 

Merkür gerilemesi önümüzdeki 3 haftalık süreçte, aşk hayatınız, ilişkiler, eskiden yaşanan bir beraberliğin veya sizin için önemli olan birinin tekrar karşınıza çıkması gibi alanlarda, sürprizlere açık etkiler verecek.  

Merkür rötarı ayrıca, çocuklar ve çocuklarla ilgili konularda tamamlamanız gereken işleri önünüzdeki yaklaşık 3 haftalık dönemde gündeminizde tutacak. Aşk ve ilişkiler açısından da hayatınızda ilginç gelişmeler olabilir. 

Gerilemelerin başlangıç ve bitiş dönemleri sancılıdır. Bu nedenle, ilişkilerinizle ilgili kararlar vermeyin, bu dönemde izlemek ve adım atmak için rötarın bitmesini beklemek en doğrusudur. 

Hafta sonu genel enerjilerine bakacak olursak, sizin adınıza özellikle duygusal alanlarda çabuk gerginleşmenize zemin hazırlayacak olan enerjiler, bilhassa duygusal konularda sakin ve sabırlı olmanızı vurguluyor. 

Hafta sonu gergin ortamlardan uzak durarak, açık havada, spor ve benzeri uğraşılara enerjinizi yönlendirmeniz doğru olur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat