Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balıklar 18 - 24 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,178
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balıklar 18 - 24 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, hafta başı yuvanız, aileniz, ebeveynlerle ilgili konulara yönelik organizasyon yapmak söz konusu olabilir. Hafta başı çarşambaya kadar olan süreç, planlamalar için oldukça destekleyici, işleri tamamlama ve düzenleme adına rahat hareket edeceksiniz. 

Balık burcu bu hafta

Çarşambadan itibaren duygusal kararlara, çocuklarla ilgili alanlara daha yakın olacaksınız. Özel ilişkilerinizde hassas ve çabuk alınan ve yanlış anlamaya açık durabilen bir tavrınız olabilir. 

Bu hafta özellikle duygusal konularda karşı taraftan beklentilerinizi yükselten enerjiler söz konusu. Bu etkiye Venüs'ün Satürn ve Mars ile yapacağı sert açılarda eklenince, evlilik veya duygusal ilişkilerde daha fazla irdeleyen, şüpheli yaklaşan ve hemen güvenmeyen bir tavır sergileyebilirsiniz. Bu nedenle özellikle duygusal alanlarınızda daha sakin ve esnek olmaya çalışmak doğru olacaktır. Olayları fazla büyütmeden ele almaya, durumları kişiselleştirmeden çözmeye gayret edin. 

Bu hafta özellikle cuma gününden itibaren sağlığınıza özen göstermeniz doğru olur. Bağışıklık sisteminiz daha hassas olacağı için alerji ve nezle türü sorunlara karşı tedbirli olmak fayda olacaktır. 

Sevgili Balıklar, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dilerimle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat