Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balıklar 12 - 18 Mayıs 2014 haftası neler yaşayacak?

1,076
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balıklar 12 - 18 Mayıs 2014 haftası neler yaşayacak?

12 - 18 Mayıs 2014 haftasında Balık burcu neler yaşayacak öğrenmek için videomuzu izleyebilirsiniz.

Bu hafta bir su gurubu olan Akrep?te gerçekleşecek dolunay, sizi duygusal ve sezgisel alanlarda sizi direk etkileyecek.

Öncelikle bilmelisiniz ki dolunay dönemleri içsel ve zihinsel olarak daha yoğun duygular içinde olduğumuz, tutkularımız ile hareket edebildiğimiz ve hayatımızda gölgeli alanların aniden aydınlandığı zamanlardır.

Dolunay süreçleri duygusal davranış ve tepkilerimizi fazlasıyla yüksek perdeden ve kontrolsüz yapabildiği için dolunay öncesi gün ve dolunay günü, herhangi bir konuda önemli bir başlangıç yapmayı veya adım atmayı tavsiye etmem. 

Dolayısı ile çarşamba gerçekleşecek dolunay, salı ve çarşamba günleri başlangıçlardan, önemli kararlarınızı hayata geçirmekten uzak durmalısınız. 

Dolunay enerjisi, öncelikle sizin bakış açınızı genişleterek bir anlamda ufkunuzu açabilir. Hayatınızda durduğunuz, gereksiz şekilde beklediğiniz, bir türlü başlama cesaretini gösteremediğiniz alanlarda, daha cesur ve atak olacaksınız. 

Eğer öğrenme, araştırma ve bilgi anlamında kendinizi yenilemek istediğiniz bir konu varsa, yazmak, kendinizi farklı şekilde ifade etmek için durduğunuz ilerleyemediğiniz bir alan varsa, Dolunay buraya ışık tutarak sizi artık adım atmaya yöneltebilir. Bu anlamda hiç beklemediğiniz gelişmeler içinde kendinizi bulabilirsiniz.

Ayrıca yurtdışı, yüksek öğretim, akademik çalışmalar, yayıncılık konuları, turizm ve benzeri alanlarda iş veya kariyer etkileriniz buluşuyorsa, enerjiler size itici güçler vererek, bakış açınızı yenileyecek.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat