Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balıklar 11 - 17 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,484
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balıklar 11 - 17 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, pazar günü gerçekleşen Dolunay içsel alanlarınıza dönük, geçmiş konulara daha odaklı ve depresif etkiler içinde olabilirsiniz. Gizli duygularınız, kendinize ait tutmak istedikleriniz adına dikkatli olun zira enerjiler gölgelerde kalanları aydınlatmaktan yana olacak. Hafta ortasına kadar duygusal iniş çıkışlara fazlasıyla yatkın olacağınız için, herhangi bir konuda karar vermek veya adım atmak bu süreçte çok doğru olmaz. 

Balık burcu bu hafta

Bu hafta sağlığınıza dikkat etmeniz gerekmekte. Üstünde durmadığınız ötelediğiniz sağlık sorunlarınız birden su yüzüne çıkabilir. 

Bu hafta başı pazar ve salı günleri arası duygusal travmalara ve anlamlandıramadığınız duygusal iniş çıkışlara açık etkiler, salı gününden itibaren burcunuza geçecek olan Ay ile sizi rahatlatacak. 

Salı ve çarşamba günleri kendinizi daha rahat ifade etmenizi sağlayacak etkiler, kendinize dönük olmanızı ve kişisel bakımınızda veya işlerinizde destekleyici olacak. 

Perşembe gününden itibaren maddi konular, konuşma, iletişimle ilgili işlerde daha rahat ve sonuç odaklı olacağınız etkiler, perşembe ve cuma günleri sizi aktif ve yoğun kılacak. Bu hafta perşembeden itibaren üzerinizdeki çözmediğiniz gelgitli etkileri artık kontrol etmeye başlayacaksınız.

Hafta sonu dışa dönük ve çevrenizle iletişime açık olacaksınız. Kısa seyahatler yapabilir, yakın yerlere ziyaretlerde bulunabilirsiniz. Ancak bu süreçte yeme içme dengenize özen gösterin. Bedeniniz her zamankinden daha fazla yağ tutmaya eğilimli olacağı için özellikle yemekli organizasyonlarda dikkatli olmakta fayda var. 

Sevgili Balıklar, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat