Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu Temmuz 2015'te neler yaşayacak?

1,593
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu Temmuz 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, bu ay aşk ve ilişkiler adına oldukça hareketli bir dönem geçirebilirsiniz. 8 Temmuz'da aşk alanınıza geçecek olan Merkür, birlikteliğinizde çözüm bekleyen sorunlara eğilmeniz, durumları karşı taraf ile açık şekilde masaya yatırmanız adına sizi destekleyecek. Öte yandan bu alanda bulunan marsın Uranüs ile etkileşimi, ay boyunca aşk adına ani ve fevri kararlar verebileceğinizi de gösteriyor. Empati kurmak, düşünerek adım atmak bu nedenle önemli olacak. 

Çocuk sahibi Balıklar için, çocukları açısından hassas bir ay geçirebilirler. Çocuğunuzla olan ilişkinizde iletişim kurarak ilerlemeye gayret edin. Ayrıca özellikle ev içi kazalara, yaralanmalara karşı çocuğunuzun hassas olacağı bir ay olabilir, tedbirli olmakta fayda var. 

Ayın son haftası, hem iş konularında hem de aşk hayatınızda karışık duygular keskin kararlar almaya sizi itebilir. 23 Temmuz'dan itibaren kendinizden daha emin ve özgüvenli hareket edebileceksiniz. Ay sonu sağlığınızla ilgili hassasiyetler artarken, iş bağlantıları ve görüşmeler açısından ise daha verimli bir süreç yaşanacak.

27 Temmuz'da başlayacak Venüs retrosu ikili ilişkileriniz açısından hassas bir döneminize işaret ediyor. Venüs retrosu ilişkinizde var olan sorunlara odaklanmanıza neden olurken, eşiniz veya partnerinizle gerginlik ve sürtüşmelere de ortam hazırlayabilir. Retro boyunca ilişkilerde daha esnek olun ve önemli kararlardan uzak durmaya gayret edin. Parasal konularda da giderlerinizi bu süreçte iyi planlamak önemli olacak. 

Ay sonu gerçekleşecek Dolunay sizi ruhsal olarak gerginleştirebilir. bilhassa aşk konularında dolunay sürecinde daha dikkatli olmalı, öfke ile veya duygusallıkla karar almamalısınız. Sevgili balık burcu, Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Verimli bir ay geçirmenizi dilerim. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat