Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu Şubat 2016'da neler yaşayacak?

2,340
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu Şubat 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu ve yükseleni Balık olanlar,

Oğlak burcunca retro yapan ve Ocak ayı boyunca etkisini fazlası ile hissettiren ve Balıklarda yuvayı yöneten Merkür'ün retrosu bitti. Şubat'ta nispeten daha rahatsınız ancak arkadaşlarınız, dostlarınız, hayattan beklentileriniz, kazanç artırma hedefleriniz anlamında biraz geriye sarmış durumdasınız. İlişkilerinizi gözden geçirdiniz, ev ile ilgili konular önem kazandı.

Şubat'ta Merkür artık Plüton'dan özellikle ilk haftadan sonra uzaklaşıyor. Bu da burcunuzu olumlu yönde etkileyecek. Ocak ayı boyunca en büyük gücü Mars'tan aldınız. Şubat ayı boyunca Mars Akrep burcunda olacak ve size dost enerjiler gönderecek. İnsanların ne dediğine değil, kendi isteklerinize ve bakış açınıza odaklanacaksınız. İç sesinize daha çok güveneceksiniz. Çünkü Güneş Kova burcunda ilerliyor. İç dünyanız, ne istediğiniz çok önemli olacak. Bu dönemde bazı haberci rüyalar dahi görebilirsiniz. 

8 Şubat'ta Kova burcunda bir yeni ay olacak. 14 Şubat'ta Merkür'ün, 17 Şubat'ta Venüs'ün Kova burcuna geçişi olacak. Biraz gizlenmek, biraz izolasyon isteyebilirsiniz. 

Bu dönemde biraz sağlık harcamalarınız söz konusu olabilir. Özellikle 14 Şubat sonrası kendinize, iç dünyanıza yönelmeniz iyi olacak. 

19 Şubat'ta Güneş burcunuza geçecek. Burada bir rahatlama var. Güneş'in burcunuza geçmesi enerjinizi, eforunuzu artıracak. Fakat unutmayın ki Merkür ve Venüs halen haritanızın iç alanında. Zihinsel olarak kapanmak, kendinizi biraz gizlemek istediğiniz dönemlerdesiniz. 

Etrafınızda olup bitenlere, hakkınızda konuşulanlara, iç dünyanızdan bazı insanların konuşmalarına da bu dönemde dikkat edin. Özellikle Merkür 14 Şubat'tan itibaren tüm bir ay boyunca bu alanda olacak. 

Güneş burcunuzda olacak ve 19 Şubat sonrası karşıt burcunuz Başak'ta da bir dolunay yaşanacak. Bu dönemde ilişkiler adına gerilime açıksınız. Bu dolunayda bir şey fark edebilirsiniz. Bu, size daha öncesinde söylenmeyen bir şey olabilir. Dolunayda bunu fark edebilirsiniz. 

Genel olarak arkadaş çevreniz, iç dünyanız, 19'undan sonra kendiniz, ilişkileriniz önem kazanıyor. Asıl olarak Mart ayı önemli olacak, çünkü burcunuzda bir Güneş tutulması olacak. Çok hareketli görünüyor. Bu nedenle Şubat ayında dengede kalmalı, sağlığınıza dikkat etmelisiniz. 

İnsanların ne söylediğine çok kafayı takmayın ve kendinizi dinlenmeye alın.

Şimdilik hoşçakalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat