Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu Ocak 2015'te neler yaşayacak?

2,385
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu Ocak 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, 


Ocak ayında arkadaş ortamlarınız ve geleceğe yönelik umutlarınız ön planda olacaktır. Sosyal etkinliklere daha fazla zaman ayırabilir, kalabalık ortamlarda bulunabilirsiniz. Sorumluluk gerektiren projeler gündeme gelebilir. Yeni insanlarla tanışarak yeni çevrelere girebilirsiniz. Aşk hayatınızda keyifli gelişmeler gündeme gelebilir. 

5 Ocak tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Aşk hayatınız ve duygusal ihtiyaçlarınız ön planda olacaktır. Geçmişte yaşadığınız ilişkileri düşünebilir, anılarınızı gözden geçirebilirsiniz. İlişkinizde güç çekişmeleri ve takıntılı düşünceler ön plana çıkabilir. Bilinçli hareket ettiğiniz takdirde olumsuzlukları engelleyebilirsiniz. Ailenize zaman ayırmanız gerekebilir, duygusal açıdan güvende hissetmek isteyeceksiniz. Sezgileriniz ve yaratıcılığınız yüksek olacaktır. 

12 Ocak tarihinde Mars Balık burcuna giriş yapıyor. Enerjiniz ve fiziksel gücünüz yükselmeye başlıyor. Güç ve efor gerektiren işlerinizi gündeme getirebilir, sportif faaliyetlere daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Sakarlıklara açık olacağınız bu süreçte, olaylara fazla duygusal tepkiler verebilirsiniz. 

20 Ocak tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Geçmişte yaşadığınız olaylarla ilgili yeni gerçekler öğrenebilirsiniz. Kendi içinize dönerek yaşadıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Kişisel ihtiyaçlarınızı düşünebilir, önceliklerinizi belirleyebilirsiniz. Dinlenmeye zaman ayırmanız gereken bir dönem başlıyor. 

21 Ocak'ta başlayan Merkür retrosu, 12 Şubat tarihine kadar devam edecek. Retro süresince yeni girişimlerde bulunmamanız ve yeni başlangıçlar gerçekleştirmemeniz önem kazanacaktır. Geçmişte tamamlayamadığınız, eksik bıraktığınız konuları tamamlamak açısından güzel bir süreçtesiniz. Beklediğiniz haberler gündeme gelebilir. Uzun süredir görüşmediğiniz kişilerle karşılaşabilirsiniz. Yaşadıklarınızı gözden geçirebilir, olayları farklı açılardan değerlendirebilirsiniz. 

2015 yılının dilediğiniz güzellikleri getirmesini dilerim, Şubat ayında görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat