Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu Mayıs 2015'te neler yaşayacak?

1,412
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu Mayıs 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, bu ay ev ve yuva alanlarınız ile kariyer dengeleriniz sizi sınayacak. Hareketli olacak, yuva ve aile konularına önem vereceksiniz. Dikkatiniz ağırlıklı olarak aileniz ve evinizle alakalı konularda olabilir. Ev alımı, evinize yaptırmak istediklerinizi aktive etmek, ailenize destek vermek, yuvanız veya ebeveynlerinizle ilgili daha fazla koşturmak, inisiyatif almak, ailevi konularda çözüm üreten olmak söz konusu. 


Bu ay ev alımı veya satımı ile ilgili planlarınız varsa bu konuları 19 Mayıs öncesi aktive etmek doğru olur. 19 Mayıs'tan itibaren ev alanlarınızda rötara geçecek olan Merkür; kariyer, yuva ve aile konularında beklettiğiniz işleri tekrar size sunabilir. 20 - 23 Mayıs arası Venüs ile Plüton karşıtlığı ilişkilerinizde güç isteğinizi artırıyor. Rekabete dönük ve mücadeleye açık olacaksınız. bu süreçte daha sakin ve kontrollü olmak önemli olacak. 

20 ile 23 Mayıs arası çocuklarla ilişkilerinize veya çocuklarla ilgili konulara da yine dikkat etmek doğru olur. Venüs 8 Mayıs'tan itibaren aşk alanınıza geçiyor ve ay boyunca ilişkileriniz, aşk hayatınız başta olmak üzere size duygusal bakış açısı ve hassasiyet veriyor. Bekarsanız hayatınıza yeni biri girebilir, devam eden ilişkinizde ise romantizm beklentiniz artabilir. İlişkinizde beklentilerinize yön verme arzunuz 12 Mayıs'tan itibaren daha da belirgin olacak. Arzu ettiklerinizi elde etmek için mücadeleye girmekten çekinmeyeceksiniz. Bu süreç aşk konularına sizi odaklarken, bir yandan da kontrolü elinizde tutmak isteyecek, karşı tarafın isteklerinize uyum sağlamasını veya sizi anlamasını bekleyeceksiniz. Tüm bu süreç 19 Mayıs'a kadar sizin lehinize olsa da, 19 Mayıs'tan itibaren iletişimde çok daha dikkatli ve akılcı olmanız gerekliliği vurgulanmakta. Parasal konularda ev ve gayrimenkul yatırımlarına yönelmeniz ve şartlarınızı ev alma konusunda zorlama söz konusu. Maddi alanlarda düşünmeden hareket etmeyin ve ev ve yuva alanlarınızda 19 Mayıs'tan itibaren önemli adımlar atmayın, daha çok beklemede kalın. Sağlık açısından ise mide ve sindirim sisteminize, hormonal dengelerinize, üreme organlarınızla bağlantılı sıkıntılara dikkat edin. Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. 

Sevgili Balık burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat