Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu Mart 2016'da neler yaşayacak?

1,816
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu Mart 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu ve yükselen burcu Balık olanlar,

Özellikle sizler için hareketli bir Mart. Çünkü 9 Mart'ta burcunuzda bir Güneş tutulması olacak. 9 Mart'a gelmeden önce 5 Mart'a kadar olan süreçte biraz içsel kaygı, endişe, beklentileriniz varmış gibi, nasıl başlarım, nasıl yaparım diyeceğiniz birtakım konularınız varmış gibi. 

5 Mart'ta Merkür burcunuza geçiş yapacak. 12 Mart'ta da Venüs burcunuza geçiş yapacak. Biraz daha enerjinizi dengelemişsiniz gbi olacak. Bir şeye başlamak istiyorsunuz, harekete geçmek istiyorsunuz, yenilik istiyorsunuz; birtakım böyle durumlar var. 5 Mart'tan sonra ilk faz 12 Mart'ta kadar olan süreçte de ikinci faz olarak daha kararlısınız. 

Öncelikle burcunuzdaki Güneş tutulmasının hemen karşısında Başak burcunda Jüpiter bulunmakta ve Jüpiter etkili bir Güneş tutulmasıdır. Jüpiter kariyer alanınızı yönetir. Dolayısıyla iş çevreleriniz işle ilgili birtakım konular belki sizin ön planda olmanız gereken birtakım fırsatlar, kiminiz için terfi, kiminiz için bir değişim, kiminiz için görüşmelerin arttığı durumlar var. Belki de bu yüzden ayın bir kısmında nasıl yaparım, olacak mı, olmayacak mı diye düşüneceksiniz. 

Ayın ortası gibi daha net olacaksınız. Çünkü 6 Mart'ta Mars Yay burcuna geçiş yapacak. Bu da gösteriyor ki kariyer alanınıza geçiş yapacak olan Mars iş çevrelerinizdeki birtakım değişim enerjisini ve hareketi getirecek. Üstlerinizle ilişkilerinizde birtakım rekabet enerjisi de söz konusu olabilir. Kendinizi çok düşündüğünüz, rekabet ortamına çekildiğiniz durumlar da olabilir. 

Biraz kendinize dönüp "ben bir yenilik istiyorum, ön planda olmak istiyorum, dikkat çekmek istiyorum" diyebileceğiniz bir duruma çekileceksiniz. Bu nedenle Mars'ın da bu alana gelişi de gösteriyor ki artık bunu yaşayacaksınız. Daha çok Nisan'ın ilk haftası gibi yaşayacaksınız. Dolayısıyla bu ay kararların önemli olacağı bir ay. Sizin zihniniz biraz daha berrak. Çünkü burcunuzdaki yıldızlar gösteriyor ki, hem kendinize dönük bir ayda olacaksınız hem de ne istediğinize odaklanacaksınız.

20 Mart'ta Güneş Koç burcuna geçecek ve 22 Mart'ta da Merkür Koç burcuna geçecek. Dolayısıyla Merkür ve Güneş'in Koç burcunda olduğu dönem sizin bütçenizle ilgili konuları hareketlendirecek. Kazanç arttırmak, elinize birtakım paraların geçmesi de söz konusu. 23 Mart'ta da Terazi burcunda Ay tutulması olacak. Bu tutulmada Merkür de işin içinde. Merkür işin içindeyse, bu tutulma önce bir burçta olacağı için de harekete açık kararların önemli olduğu bir enerji mevcut. Hızlı, çabuk hareket edeceksiniz.

Biraz Eylül'e gidin. Eylül'de neleri biraz askıya aldınız, hayatınızda birtakım konular değiştiyse bunu mu tamamlayacaksınız gibi bir durum var. Eğer Eylül döneminde işle ilgili bir es aldıysanız bu dönemde bir hareket başlayacak ve Nisan'da bununla ilgili kazanç artımı da yaşayacak olabilirsiniz. 23 Mart'tan sonra bütçe, finans, yatırım, alacak verecek konuları öne çıkacak. Enerjiler tamamen şunu anlatıyor: Bir karar alıyorum, insiyatif alıyorum, başlıyorum ve bütçemi de çok iyi planladım ve çok netim. 

Bu ay, ay sonuna doğru gelir gider dengeniz çok hareketli ama birtakım konulara da karar verdirecek durumlar var. "İstiyorum, istemiyorum, başlıyorum, bütçemi arttırıyorum" gibi. Dolayısıyla ay çok etkili ve çok önemli. Nisan'da hayatınıza tam olarak bu değişimleri geçirdiğiniz durum da söz konusu. 

Hareketli bir ay. Size şans, mutluluk getirsin. Kararlarınız her zaman yüzünüzü güldürsün. 

Bir sonraki ay görüşmek üzere...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat