Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu Kasım 2015'te neler yaşayacak?

1,021
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu Kasım 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu ve yükselen burcu Balık olanlar,

Bu ay dikkatiniz ilişkileriniz, evliliğiniz, eşiniz veya partneriniz odaklı olacak. Duygusal konular açısından hayli hareketli bir dönem söz konusu. İlişkinizde önünüzü görmek isteyecek, iletişime, duygusal ve fiziksel bağlarınıza önem vereceksiniz. Bir anlamda ilişkinizi veya ilişkilere bakış açınızı masaya yatırıp, detaylandırdığınız bir süreç var. Bu ay kendinizi, çevrenizi ve aşk hayatınızı daha derinden analiz etme odaklısınız. Tüm bu bakış açısı içinde detaylandıklarınız takıntıya dönüşebilir. Dikkat edin. 

Özellikle iletişimde gerek özel alanlarınızda, gerekse genel yaşam içinde eleştirinin dozu kaçabilir. Esnek olmak, detayda kaybolmamak bu nedenle önemli olacak. Ortaklı işleriniz, proje çalışmalarınız, meslektaşlarınızla diyaloglarınız da daha önce üstünde durmadıklarınız sizi bu dönem rahatsız edebilir. Biraz daha sonuç odaklı bakmak, esnek olmak, ayrıntıda kaybolmadan durumları değerlendirmek gerekmekte. Kontrol etme dürtünüz artabilir ki öncelikle kendinizde oto kontrolü iyi ayarlamalısınız. 

Güncel hayatınızda 11 Kasım civarında ruhsal olarak gerginlik yaşanabilir ki bu döneme dikkat edin. 17 Kasım'dan itibaren Güneş'in daha rahat enerjilere geçmesiyle bakış açınız sakinleşecektir. İş ve idari konularda halletmeniz gerekenleri daha çok ay ortasından sonrasına planlamak akılcı ve destekli enerjileri yanınıza alacağınıza işaret etmekte. 

Sağlığınız açısından beslenme düzeninize dikkat edin. Bu ay kilo alma, şeker ihtiyacınızın artması veya karbonhidrat tüketiminde lüzumsuz bir artış yaşanabilir ki sonradan gereksiz kilolarla boğuşabilirsiniz.

Sevgili Balıklar, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat