Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu Kasım 2014'te neler yaşayacak?

1,988
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu Kasım 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar ve yükseleni Balık olanlar, Kasım ayı boyunca seyahatler ve yolculuklar gündeme gelebilir. Kişisel gelişiminize daha fazla zaman ayırabilir, hayat felsefenizi etkileyecek önemli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. 

7 Kasım tarihinde Boğa burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yakın çevre ve kardeş ilişkilerinizde önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Yeni gerçekler öğrenebilir, önemli haberler alabilirsiniz. Sahip olduklarınızı korumak isteyebilir, inançlarınız doğrultusunda harekete geçebilirsiniz. Düşüncelerinizde değişimler yaşayabilir, yeni farkındalıklar kazanabilirsiniz.

10-11 Kasım tarihlerine Oğlak burcunda gerçekleşen Mars-Plüton kavuşumu ile, arkadaş ortamlarınızda hırslı ve tutkulu yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Hayalleriniz ön planda olacaktır. Sistemli ve planlı hareket edebildiğiniz takdirde düşündüğünüz önemli girişimleri başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

12-14 Kasım tarihleri arasında Mars - Uranüs kare açı gerçekleşecek. Bu tarihlerde ani tepkiler göstermeye fazlasıyla açık olabiliriz. Maddi harcamalarınıza dikkat etmeniz ve gereksiz harcamalardan uzak durmanız önem kazanacaktır. 

17 Kasım tarihinde Venüs'ün Yay burcuna geçişiyle birlikte iş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Bu dönem dışarda daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Aradığınız aşkı iş hayatınızda bulma şansınız yüksek olacaktır. 

22 Kasım tarihinde Yay burcunda bir Yeniay meydana gelecek. İş arayan Balık burçları bu tarihlerde yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilir, iş görüşmelerine davet edilebilirler. Çalışmakta olan Balık burçları ise, işyerlerinde yeni sorumluluklar alabilir, terfi edebilirler. Bu tarihten itibaren ışığınızın yükseldiğini hissedebilirsiniz. Yetenekleriniz ve becerileriniz çevrenizdekiler tarafından fark edilecektir. Kariyer hayatınızın ön planda olacağı bir sürece girmektesiniz.

26 Ekim tarihinde kesinleşen Uranüs - Plüton karesinin etkilerini Aralık ayı boyunca hissetmeye devam edeceğiz. Arkadaş ortamlarınızda ve maddi kazançlarınızla ilgili konularda kontrolünüz dışında gelişen olaylar gündeme gelebilir. Maddi harcamalarınızı kontrol etmeniz önem kazanacaktır. Arkadaşlarınızla yaşadığınız olaylar, düşüncelerinizde önemli değişimlere neden olabilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat