Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu kadınının olumsuz yönleri nelerdir?

1,237
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu kadınının olumsuz yönleri nelerdir?

Balık burcu kadınları dağılmaya müsait, aşırı duygusal, aşırı merhametli ve anaç yapıdadırlar. Güzelliklere olan aşırı düşkünlükleri zaman zaman bağımlılıklara sebebiyet verebilir. Bu bir ilişkiye olan bağımlılık olabileceği gibi çocuğuna, çevresine, annesine olan bağımlılık olarak da gelişebilir. 


Balık burcu kadınlarının hayata hayali bir pencereden bakmaları, sisli bir perdenin arkasından kendi kurdukları masal dünyasında yaşamaları zaman zaman ciddi sorunlar yaratacaktır. Bu onların sorumluluk almaktan kaçan, sorumsuz, hayalperest ve güzelliklere aşırı düşkün, keyif düşkünü olarak anılmalarına sebebiyet verecektir. 

Balık burcu anneleri çocuklarına aşırı derecede düşkün, merhametli ve öven yapıdadırlar. Çocuklarıyla duygusal duyarlılıklarını paylaşan, anaç davranışları dikkat çeker. Çocuklarının beslenmesi ve duygusal olarak ihtiyaçlarını karşılama merakı zaman zaman çocuğun üstünde baskı yaratabilir. Çünkü balık burcu anneleri dağılmaya ve kafa karışıklığına çok müsaittirler. 

Her şeyin olumsuz tarafından bakmak ve karamsar yapıda oldukları için çocuklarının başına bir şey geleceğinden çok fazla endişelenirler. Balık burcu kadınlarının ilişkileriyle ilgili aşırı kıskanç, aşırı bağımlı ve dağılmaya müsait olan yapıları onların ilişkilerle ilgili problem yaşamalarına sebebiyet verecektir. Balık burcu kadınlarının yapması gereken en önemli şey gerçek dünyayla tanışmaktır. Hayallerden uzaklaşmaları gerekmektedir. 

Dağılma riski, aşırı karamsar düşünceleri onların hayatlarındaki en büyük handikaptır. Hayatı bir tiyatro sahnesi gibi algılamalarına rağmen bu oyuncuların her zaman karamsar ve bir olumsuzluk getireceğini düşünmemeleri gerekmektedir. Hayata olumlu, iyimser ve güzel bir pencereden bakarak güzellikleri kendi sanatsal yetenekleriyle birleştirerek yaşamayı öğrenmek, onların yaratıcı kabiliyetlerini mutlu-huzurlu bir hayat ortaya koymalarını noktasında şevklendirecektir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat