Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu Haziran 2016'da neler yaşayacak?

2,144
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu Haziran 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar,

Haziran'da değişken burçlar için sert kareler var ve siz de değişken bir burçsunuz. Haritanizda artık bu değişimin kaçınılmaz olduğu görülüyor. Harekete geçiyorsunuz. Baskı hissediyorsunuz ancak bu baskının size bir sıçrayış geçirme durumu var. 

Kiminiz iş değiştirebilir, kiminiz ilişkilerinde önemli sıkıntılar yaşayabilir, evde bazı problemleri çözmek zorunda kalabilirsiniz. Aynı zamanda kariyerde bir sıçrama yaşayabilirsiniz. Bu anlamda iş görüşmeleri adına çok daha cesaretli olmalısınız. Belki çok daha iyi bir pozisyon gelecek. 

Eşinizle ortaklı işlerinizde sıkıntılar varsa, belki ilk etapta problem büyüyecek ancak belki de konuşarak çok daha iyi bir yol çizebileceksiniz. Ev konularında da benzeri bir durum var. Bir baskı var fakat bu baskıya neden olan yıldızlar son derece destekleyici enerjiler içinde. 

Merkür haritanızda sizi son derece destekleyen bir konumda. Boğa burcunda geziniyor ve 7. evinizde Jüpiter ile de çok enfes bir açısı var. Ortaklı projeler, iş konuları, hem ortaklık ve iş hem de evlilik anlamında teklifler söz konusu olabilir. Evrak okumalar, kararlar, imzalar görünüyor. 

5 Haziran'da İkizler burcunda, sizi yuva alanınızda bir yeni ay olacak. Venüs de bu alanda. Yuvadaki bu yeni ay ev konularını gündeme getirir. Eşya almak, taşınmak, yaşam alanınızda değişiklikler yapmak olabilir. 

Bu ay en dikkat çeken şey, haritanızın en tepe noktasında gerçekleşecek dolunay. Mayıs'ı bitirirken Yay burcunda bir dolunay olmuştu. Şimdi, 20 Haziran'da ikinci kez Yay burcunda bir dolunay olacak. O dönemde bir baskı vardı. Belki kiminiz o dönemde işten çıkma, çıkarılma gibi durumlar yaşadınız, ortaklı işlerinizde sorunlar oldu. Bu dolunay size başka bir iş teklifi, başka bir ortam getirebilir veya tekrar kariyer konusu ve hedefleriniz önemli hale gelebilir. 

Şunu unutmayın: 2017 sonuna kadar Satürn Yay burcundan geçiş yapıyor. Bu sizin kariyer alanınızı anlatıyor. Bir başarı varsa bile bunu zor elde ettiğiniz, çok çalıştığınız, çok efor harcadığınız bir dönemden geçiyorsunuz çünkü Satürn disiplin yıldızı. Gökyüzündeki bu baskıyı çok fazla hisseden burçlardansınız. Dolayısıyla iş ile ilgili konularda stresli durumlara daha açık olma ihtimali olan burç grubusunuz. İstediğiniz şartları oluşturmak için çalışırken sınırlandırılmalar ile karşılaşabilirsiniz. Bu anlamda iyi, disiplinli çalışmanız gerekiyor. 

Biraz sıkıntıya girebilirsiniz ancak Satürn aynı zamanda iyi çalışana da büyük başarı vaad eder. Ancak lütfen unutmayın: Baskıyı hissederseniz kaçmayın, üzerine gidin, çalışın, üstlenmek zorunda olduğunuz sorumluluğu sonuna kadar alın. İkinci kez yaşayacağımız dolunay çok dikkat çekici. Kiminiz bir iş değişikliği yapabilir, kiminiz de bir iş teklifi alabilirsiniz. 

18'inden sonra Venüs'ün Yengeç burcuna geçmesi çok iyi. Çünkü bu aşk, motivasyon ve seyahatler anlamında çok keyifli çünkü hem Mars hem de Venüs çok güzel açılarda olacak. Biraz nefes aldıracak size. Çünkü Mars sizi geçen ay kariyer adına çok yordu, çok hırpaladı. Bu anlamda Haziran ayında biraz daha rahat bırakabilir. Aşk ve bunun gibi gönüş işlerine fırsat yaratabilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat