Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu erkeğinin olumsuz yönleri nelerdir?

1,270
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu erkeğinin olumsuz yönleri nelerdir?

Balık burcu erkekleri aşırı duygusal, hassas ve güzelliklere düşkün yapıdadırlar. Balık burcu erkekleri dağılmaya müsaittir. Güzelliklere olan aşırı düşkünlükleri zaman zaman bağımlılıklara meyletmelerine sebebiyet verebilir. Balık burcu erkeklerinin bir ilişkiye başlamaları için öncelikle kararsızlıklarını yenmeleri gerekmektedir. 


Kararsız, ne yapmak istediğini bilmeyen ve ilişkide sürekli olarak terk etmeye meyilli yapıdadırlar. Bağımlılıklarına aşırı düşkünlükleri ilişkilerde ciddi şekilde sorunlar yaratacaktır. Balık burcu erkeklerinin baba olarak çocuklarıyla ilişkileri sevgi ve mutluluk ölçülerindedir. Çocuklarının tüm duygusal ihtiyaçlarını açıkça teşvik edecek ve onları duygusal anlamda besleyeceklerdir. Çocuklarının sanatsal ve duygusal yaratıcılıklarını en üst düzeyde kullanabilen özel babalardır.

Balık burcu erkeklerinin hayatlarıyla ilgili en önemli handikapları aşırı duygusal reaksiyonlara kapılmaları ve zaman zaman kıskançlık krizleriyle karşılarındakini bunaltmalarıdır. Çünkü hayatı bir senaryo gibi, bir tiyatro sahnesi gibi yaşarlar ve kendi baktıkları pencereden olaylara yaklaştıkları için zaman zaman ilişkilerinde ve özel hayatlarında ciddi şekilde sıkıntılar yaşarlar. 

Balık burcu erkeklerinin hayata bakışında deneyimlemesi ve düzeltmesi gereken en önemli şey; hayata gerçekçi, dağılmadan sabit bir şekilde tutunmak ve hayata mutlu-huzurlu yaşayabilecekleri mantıklı kararlar vererek devam etmektir. Mutlu, huzurlu ve güvenli bir hayat oluşturmaları için hayatlarında bağımlılıklardan uzak durmaları, ilişkilerde de sabit  ve güven duygusuyla ayaklarının yere basması gerekmektedir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat