Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu Ekim 2015'te neler yaşayacak?

1,514
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu Ekim 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu ve yükselen burcu Balık olanlar, 


Bu ay 8 Ekim'de karşı burcunuza geçen Venüs ile birlikte bu ayın ana teması sizin için ilişkiler ve evlilik hayatınız olacak. İkili ilişkileriniz ile ilgili konulara odaklanacak, aşk hayatınızda ani gelişmeler yaşayabileceksiniz. Bekar Balıkların bu ay hayatına aniden birisi girebilir, evliyseniz eşiniz ile ilgili konular daha fazla önem kazanabilir.

Bu ay ilişkilerinizde küçük bir sorunu veya durumu büyütebilir, olaylara sadece kendi açınızdan bakabilirsiniz. Süregelen ilişkinizde partnerinizle sorunlar yaşayabilir, bekarsanız yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Bu ay iş ve kariyer alanlarınızda sorumluluklarınız ve iş yükünüz artacak, sonuca fazlasıyla efor sarf ederek ulaşabileceksiniz.

Eğitim, yurtdışı faaliyetleri, seyahatler ve hukuki konularda beklentileriniz ve planlarınız varsa, bu ay bu alanlara yönelebilirsiniz.

23 Ekim tarihinden itibaren önce iş konularında üstlerinizle olan ilişkileriniz ve diyaloglarınızda dikkatli olmalısınız. 

Bu ay özellikle boğaz ve kulak enfeksiyonlarına açık olacağınızdan bu bölgelerinizi daha iyi korumaya özen göstermeniz gerekiyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat