Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu Ekim 2014'te neler yaşayacak?

3,408
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu Ekim 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Balık burçları, Ekim ayı boyunca ortak paylaşımlarınız ve başkalarından gelen gelirler ile ilgili konularınız ön planda olacak. Maddi kazançlarınızı artırabilecek fırsatlar ile karşılaşabilir, uzun süredir beklediğiniz paralar ile ilgili yeni gelişmer yaşayabilirsiniz. 

Balık burcu bu ay

5 - 26 Ekim tarihleri arasında Akrep ve Terazi burcunda Merkür retrosu gerçekleşecek.  Bu dönemde inançlarınızı gözden geçirebilir, yeni farkındalıklar kazanabilir ve geçmişte yaşadığınız olaylar ile ilgili yeni bakış açıları geliştirebilirsiniz. 

Balık burcu özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Balık burcu kanalımıza gözatabilirsiniz.

Daha önce yarım kalmış konular tekrar gündeme gelebilir. Bu retro ile daha önce kırdığınız insanlardan özür dilemek ve kırgınlıklarınızı ifade etmek adına çok verimli bir süreç yaşayacaksınız. Bu anlamda bu retro sürecini iyi değerlendirerek yarım kalmış ilişkileri netleştirebilirsiniz.

Retro sürecinde ödemelerinizi ve hesaplarınız gözden geçirebilir, harcamalarınızı düzenleyebilirsiniz. Bu dönemi geçmişte eksik bıraktığınız anları tamamlayarak çok verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. 

Ekim 2014'te Balık burcu

Bu dönemde tüm diğer burçları etkilediği gibi, elektronik aletlerde arızalanmalar, iletişimde gecikmeler ve yanlış anlaşılmalar gündeminize girebilir. Bu anlamda önemli kararları ve yeni başlangıçları bu dönemde almamanız önerilir. 

8 Ekim tarihinde Koç burcunda gerçekleşecek Ay tutulması, ödemelerinizi ve maddi konuları gündeme getirebilir. Harcamalarınızı minimuma indirmeniz ve gereksiz masraflardan kaçınmanız gerekebilir. Beklenmedik ödemeler, ani gelişen durumlar gündeme gelebilir. 

Tutulma ile değer verdiğiniz konuları ve sahip olduğunuz değerleri düşünebilirsiniz. İlişkileriniz önemli testlerden geçebilir, ben-biz dengesi ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu tutulma döneminde ani kararlar almamanız, tepkilerinizi düşünerek vermeniz ve sizi rahatlatacak aktivitelere yönelmeniz daha verimli sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

24 Ekim tarihinde Akrep burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma ile eğitim hayatınızda önemli başlangıçlar yapabilir, yurtdışı ve dil eğitimi gibi konular gündeminize gelebilir. Ancak karşılaştığınız fırsatları 26 Ekim tarihinden sonra değerlendirmeniz ve harekete geçirmeniz işlerinizde çok daha kalıcı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Ekim 2014'te Balık burcu ile ilgili daha fazla bilgi almak için videomuzu izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat