Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu Aralık 2015'te neler yaşayacak?

729
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu Aralık 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu ve yükseleni Balık olanlar;

Öncelikle haritanıza baktığımızda en çok dikkat çeken şey haritanızın en tepe noktasında gezinen Güneş. Güneş de Yay burcunda. 11 Aralık'ta bir yeni ay olacak. Aslında baktığımızda, Kasım ayının sonlarına doğru İkizler ve Yay aksında bir dolunay oldu. Yay burcundaki yeni ay da gösteriyor ki işleriniz, kariyer yaşamınızla ilgili beklentileriniz, arzularınız arttı; bunlarla ilgili bazı kararlar alma ihtiyacınız yükseldi. Bunlarla ilgili bazı kararları 11 Aralık'ta sonroasında hayata geçirme arzunuz devreye girebilir.

Satürn burcunuzun en tepe noktasında geziniyor. Burcunuzda da Neptün yer alıyor. Bir yanınız uzaklaşmak, dinlenmek isterken, bir yanınız da biraz sorumluluk altında eziliyor. Üstlerinizden baskı hissediyor olabilirsiniz. İş çevreniz bazı değişimler ve yeniliklerden etkileniyor olabilir. Belki bir kısmınız işinize ara vereceksiniz. Baskı, kariyer çevrenizden ve sizin de yeni kararlar almanızla ilişkili. Kiminiz kendi insiyatifinizde bir şeyleri değiştiriyorsunuz, kiminiz de sizin insiyatifiniz dışında gelişen bazı olaylar sonucunda durum geliştirmeye ya da ne yapacağına karar vermeye çalışıyor. 

Para konusuna bakıldığında, ayın genel olarak etkisinde alacak verecek konuları, miras, krediler, tazminatlar ile ilgili hareketlilik var. Avantaj paralar var ama parayla ilgili son derece yüksek stres ve enerjiler de var. Dolayısıyla ekonomik durumunuza, para akışınıza dikkat etmeniz gerekiyor. 

Venüs 5 Aralık itibari ile Akrep burcuna geçiyor. Bu güzel bir durum. Çünkü, 5 Aralık'a kadar olan süreçte baskıyı daha fazla hissediyorsunuz. 5 Aralık itibari ile Venüs  burcunuzu desteklemeye başlayacağı için yollardan, yolculuklardan ve çevrenizden destekler de gelebilir. Kendinizi uzaklarda bulabilirsiniz. Yaşadığınız herhangi bir probleme karşı daha farklı bakış açısıyla çok daha kolay çözüm üretebilirsiniz. Bu ay birtakım konulara çözüm üretmeniz de gerekebilir. Nereden baktığınıza çok dikkat edin. Çünkü, haritanızın en tepesinde Satürn'ün olması gösteriyor ki, yıldızlar size "sorumluluk al" diyor. Para çok önemli, hareketlilik çok yüksek. Balık burcu bu ay önemli kararlar alma yeni bir hayata geçme ayında. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat