Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu Aralık 2014'te neler yaşayacak?

1,151
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu Aralık 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, 


2014 Aralık ayında iş ve kariyer hayatınız ön planda olacaktır. Geleceğe yönelik hedefleriniz doğrultusunda hareket edebilir, çevrenizden güzel destekler alabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda yeteneklerinizle dikkat çekeceğiniz bir süreç başlıyor. Ay sonuna kadar, kontrolünüz dışında gerçekleşen ani olaylar karşısında sakinliğinizi korumaya özen göstermelisiniz. 

5 Aralık tarihinde Mars'ın Kova burcuna girişiyle birlikte; geçmişte yaşadığınız, bilinçaltınızda yer eden konular su yüzüne çıkabilir. Bu dönem enerjinizin düştüğünü hissedebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeli, dinlenmeye zaman ayırmalısınız. 

6 Aralık tarihinde İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek; ailenizin ihtiyaçları ve evinizle ilgili konular ön planda olacaktır. Geçmişte yaşadığınız olaylarla ilgili yeni gerçekler öğrenebilirsiniz. Bilinçaltınızda yer eden konuları ve geçmişten gelen alışkanlıklarınızı görme şansı elde edebilirsiniz. Bırakmak istediğiniz davranışlarınızı geride bırakmaya niyet edebilirsiniz. Rüyalarınız önemli mesajlar verebilir. 

8 Aralık tarihinde durağan pozisyonuna başlayacak olan Jüpiter, Nisan ayına kadar Retro sürecine devam edecek. Günlük yaşamınızda ve çalışma hayatınızda kaçırdığınız fırsatlar yeniden gündeme gelebilir. İşlerinizi tamamlarken güzel destekler bulabilirsiniz. Daha önce farketmediğiniz yeteneklerinizi fark edebilir, becerilerinizi geliştirebilirsiniz. 

11 Aralık tarihinde Venüs Oğlak yolculuğuna başlayacak. Arkadaş ortamlarınızdan biriyle yeni bir aşk gündeme gelebilir. Özel hayatınızda ve sosyal yaşamınızda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. 

22 Aralık tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay'la birlikte; yeni insanlarla tanışabilir, yeni arkadaş ortamlarına girebilirsiniz. Çevrenizi geliştirebileceğiniz fırsatlar gündeme gelebilir. Bu tarihlerde aşk hayatınızda da yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. Geleceğe yönelik hedeflerinizi gerçekleştirebilmek adına, yeni bir kursa başlayabilirsiniz. 

24 Aralık tarihinde Yay burcuna giriş yapan Satürn, 2,5 yıl boyunca buradaki yolculuğuna devam edecek. İş ve kariyer hayatınızda yeni sorumluluklar gündeme gelebilir. Hayalini kurduğunuz bir işe başlama şansı yakalayabilirsiniz. Ancak bu pozisyon, çok çalışıp, az takdir alacağınız bir konum olabilir. Sabır göstererek, çalışmalara ağırlık verirseniz bu sürecin sonunda kademe atlayabilir, terfi edebilirsiniz. Özellikle yaşça büyük kişilerle bir arada olabilirsiniz. Ailenizin sizden beklentileri artabilir, onların ihtiyaçlarına zaman ayırmanız gerekebilir. Sorumluluk bilinciyle hareket edebildiğiniz takdirde, yaşadığınız zorluklar ileride kalıcı başarılara neden olacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat