Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu Ağustos 2015'te neler yaşayacak?

1,394
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu Ağustos 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, 7 Ağustos'ta Merkür'ün burç değiştirerek karşı alanınıza geçmesiyle organize olmaya, detaylara dikkat etmeye yöneleceksiniz. Bu etki çevrenizle ve bilhassa eşiniz, partnerinizle kuracağınız iletişim ve görüşmeler adına sizi desteklerken, hızlı düşünme ve pratik çözümler üretme açısından da daha becerikli olacağınız bir ay söz konusu olacak.

Bu ay, aileniz, eviniz, kişisel alanlarınız sizin için önemli olacak. Evinizle ilgili bir süredir planladıklarınızı uygulama isteğiniz artabilir. Ancak Venüs gerilemesi Ağustos ayı boyunca aktif olacak ve özellikle eve, kişisel konularınıza harcama yaparken planlı olmanız çok doğru olur.

Maddi olarak Merkür bilhassa ticari konularda sizi destekleyecek. 11 Ağustos'ta Jüpiter karşı burcunuza geçiyor ve ay boyunca Merkür ile yapacağı ortaklıkla sizi her türü proje çalışmanızda yeni tekliflere ve çalışmalara açık hale getirecek. Eşiniz veya partnerinizle ortak işleriniz varsa yine bu dönemde şanslı etkileriniz söz konusu. Jüpiter, ilişkiler konusunda da şanslı etkiler verecek. 11 Ağustos'tan itibaren bir yıllık döngüde, bekar balıklar evlilik yaşayabilirler. 

Ağustos ayında sağlık açısından dikkatli olmalısınız. Özellikle enfeksiyonlara, ateşli rahatsızlıklara biraz daha açık olacağınızı unutmayın. Tedbirli olun.

Çalışma alanınız ve mesleki konularda 9 Ağustos'tan itibaren temponuz artacak. 14 Ağustos'taki yeni ay size iş alanlarınızda yeni başlangıçlar getirebilir. Bu süreçte iş arkadaşlarınızla ilişkilerinize özen gösterin. Meseleleri büyümeden ve önyargılı olmadan durumları değerlendirmeye çalışmak önemli. 

Bu ayın dikkat edilmesi gereken tarihlerine değinecek olursak, 14 - 15 Ağustos iş alanları ve sağlığınız açısından hassas olacaksınız. 21, 22 ve 23 Ağustos'ta ise ortaklı konular, eşiniz veya partnerinizle iletişiminiz açısından dikkat etmek yerinde olur. 

Sevgili Balık burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat