Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 9 - 15 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

1,426
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 9 - 15 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu ve yükseleni Balık olanlar, 


Çok güzel ve özel bir haftaya başlıyorsunuz. Çarşamba günü Akrep burcunda gerçekleşecek yeni ay sizi tamamen olumlu etkileyecek ve bu olumlu etkiyi hafta başından itibaren hissedeceksiniz. Yeni bir eğitim almaya başlayabilir, medya çalışmalarında yer alabilir, yeni tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Buna ek olarak kent dışına ya da yurtdışına taşınma kararı alabilirsiniz. Eğitim hayatı devam edenler, yepyeni bir eğitim için seçilen öğrenci olabilir. Her koşulda kazan kazan dönemindesiniz. Çünkü bu dönemde çok sıkı dostlarınız sizin için uğraşıyor olacaklar.

Mars perşembe günü Terazi burcuna yerleşiyor. Adalet ya da ek gelirler kazanmak için harcama yapabilir veya yeni sponsorlar ile çalışabilirsiniz. Kredi, telif, ikramiye gibi talepleriniz varsa, bu dönemde hepsini elde etme fırsatı bulacaksınız. Ancak Aralık ortalarında Mars ile Uranüs arasında bir karşıt açı oluşacak. Bu açı ile çok fazla miktarda para elinizden çıkabilir. Bu nedenle perşembe gününden itibaren birikimlerinize, yatırımlarınıza önem vermeniz gerekiyor. Çok fazla harcama yapmamalısınız. 

Perşembe günü aynı zamanda kuzey ay düğümünün Başak burcuna yerleştiği gün. Bu durum bir yandan da Jüpiter etkisi yaratıyor. Yani bolluk, bereket evlilik ve ortaklık alanınızı bir kere daha destekliyor olacak. Bir işi, ortaklığı kurma amacınız varsa ya da evlenme istiyorsanız bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz. Kuzey ay düğümü 1,5 yıl boyunca sizinle olacak. Biliyorsunuz ki Jüpiter de o alanda. Bu anlamda şansınız ikiye katlanmış durumda. Bunu iyi değerlendirmelisiniz. 

Sevgili Balık burcu, bolluk, bereket, aşk ve huzur sizinle olsun. Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat