Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 8 - 14 Haziran 2015 haftası neler yaşayacak?

1,113
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 8 - 14 Haziran 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, hafta başından itibaren burcunuzda konaklayacak Ay ile kişisel konular, duygusal alanlar sizin adınıza hareketleniyor. Çarşambaya kadar devam edecek bu etki, sizi hassas ve duygusal kılacak. Alınganlıklar göstermeye de eğilimli olacağınız için bilhassa duygusal ilişkilerinizde meseleleri büyütmemeye özen gösterin. Kişisel konularda yapmanız veya tamamlamanız gerektiğini düşündüğünüz işleriniz varsa hafta başından çarşambaya kadar olan aralık destekli olacaksınız. 


Bu hafta pazartesi 11:30'a kadar, çarşamba günü ise 14:15'e kadar önemli iş ve görüşmelerinizi planlamayın. Çarşamba öğleden sonradan itibaren parasal konular ve finansal işleriniz adına yoğun olacaksınız. Bankacılık konuları, ödemeler veya alacaklarla ilgili işleriniz adına cuma akşama kadar olan dönemde yoğun olabilirsiniz. 

Bu hafta Merkür rötardan çıkıyor. Ancak gezegen rötar etkisinden çıkış sürecinde, aksilik ve sorunları ve durumları değerlendirmekte zorlukları da beraberinde getirecek. Bu etki ile yanlış kararlar almak, başlattığınız işleri sonradan tekrar ele almak zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle hem parasal işlerinizde, hem de duygusal kararlarınızda hafta boyunca mümkün olduğunca beklemede kalın. Maddi konularda özellikle perşembe günü sizin adınıza daha da hassas olan enerjiler nedeniyle işleri sonuçlandırmaktan ziyade inceleme aşamasında olmaya gayret edin. 

Hafta sonu Merkür'ün düzelmesiyle özellikle iletişim alanlarınızda rahatlama söz konusu olacak. Cumartesi ve pazar günü kısa seyahat, yakın çevreye yapılacak bir yolculuk sizi rahatlatabilir. 

Sevgili Balık burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat