Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 8 - 14 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

1,229
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 8 - 14 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu, 


Bu hafta iş alanlarınızda ani ve öngöremediğiniz gelişmeler, koşulları ve planları tekrar revize etmeniz gerekliliği yaratabilir. Fırsatlara açık, ticari anlamda yoğun ve tempolu bir hafta olacak. Maddi alanlarınıza hafta içinde geçecek olan Venüs, sizi parasal konularda ilginç gelişmeler ile şaşırtabilir. Öte yandan arkadaş çevreniz, sosyal alanlarınız bu süreçte hareketlenecek. Özellikle kadın arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde beklemediğiniz tepkiler veya gelişmeler sizi şaşırtabilir. 

Hafta başı çarşambaya kadar olan dönemde duygusal konular, ilişkiler ve aşk alanınız hareketli olacak. Çarşamba - cuma arası ise özellikle hizmet alanlarında çalışıyorsanız temponuz yükselirken, işler açısından şanslı etkileriniz olacak. Cuma ise bu hafta iyi yönetilmesi gereken bir gün olarak dikkati çekmekte. 

Cuma günü 15:50 ile 18:20 arasına önemli bir görüşme veya başlangıcı denk getirmeyin. Bu aralık yeni durumları hayata geçirmek için destekli değil. İçsel öfkelerinizin arttığı, dışarı belli etmemekle birlikte çabuk öfkelendiğiniz bu dönem, kontrol mekanizmanız yüksek olmakla birlikte, duygusal olarak kendini yıpratmadan ilişkilerinizi yönetmeye çalışmanız doğru olur. 

Hafta sonu bilhassa ilişkiler alanınızda kolay memnun olamayacağınız etkiler nedeniyle partnerinizle gereksiz sürtüşmelere açık olabilirsiniz.

Sevgili Balık burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat