Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 7 - 13 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

1,393
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 7 - 13 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar,

Cumartesi günü Balık burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Güneş tutulması görüşünüz, yaşam stiliniz, dış dünya algınız ve hayatınızla ilgili birçok şeyi değiştirecek. Siz de gönüllü iseniz eğer baştan aşağı yenileniyor olacaksınız. Eğer yenilik yapmayı istemiyorsanız bu Güneş tutulmasının yararını göremezsiniz. 

Bu Güneş tutulması bir miktar sert açılar içeriyor. Özellikle kariyerinizle, yakınlarınızla ilgili ilişkilerde ya da eşinizle ilişkinizdeki zorunluluklar veya problemler sizi yeni bir yaşam biçimine sevk edecek. Yalnızsanız evlilik kararı da alabileceksiniz. Çünkü çarşamba günü Plüton ve Jüpiter arasında şahane bir açı oluşacak. Bu açı bir arkadaşınızla yakınlaşmanızı sağlayabilir. Onunla evlilik kararı alabilirsiniz ya da bir iş ortaklığı kuma yoluna girebilirsiniz. Hiçbir koşulda kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz. 

Bu hafta olumlu olumsuz açılar iç içe geçmiş durumda ama Güneş tutulması çok iyi bir yükseliş sağlayabilir. Eğer yeniliğe açık bir dönemdeyseniz bu Güneş tutulmasını çok iyi değerlendirin. Çünkü zorunluluklar nedeniyle gerçekleştireceğiniz şeyler zaman içerisinde sizin için çok olumlu durumlar getirecek. Bunu değerlendirmeye çalışmalısınız. 

Güzel bir hafta diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat