Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık burcu 7 - 13 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

1,402
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Balık burcu 7 - 13 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Balık burcu ve yükseleni Balık olanlar,


Cuma günü kariyer alanınızda bir yeni ay gerçekleşiyor ve bu yeni ayın etkisini pazartesi gününden itibaren hissetmeye başlayacaksınız. Perşembeye kadar düşünceleriniz ve odağınız tamamen kariyeriniz olacak. Eğer çalışmıyorsanız aile veya otorite ile ilgili konular ön planda olacak. Yenilik yapmak isteyecek, pazartesiden cumaya kadar yeni bir kariyer planı yapacaksınız. Güzel de bir plan olacak ancak yakınlarınız ya da partneriniz bu planı pek sevmeyecek, hatta karşı çıkacak. İşte sizin şansızlığınız bu noktada başlayacak. Eğer bir iş ortağı düşünüyorsanız veya eşinizin sizi desteklemesi gibi bir düşünceniz varsa bu hafta bu konuyu unutun, çünkü bu hafta boyunca bu konuda şansız olacaksınız. Tamamen yeniliklere odaklanın. 

Perşembeden itibaren düşünceleriniz dostluklara kayıyor. Onlarla birlikte olmak isteyeceksiniz. Onlarla yapacağınız fikir alışverişi tekrar hayata güven duymanızı sağlayacak. Belki de onlardan birisi ile yeni sözleşmeler, anlaşmalar yapıyor olacaksınız. Bu hafta para ile ilgili konularda dikkatli adımlar atmalısınız. Bu hafta gelirleriniz artarken, giderleriniz de artıyor. Bir dengesizlik söz konusu. Bir yandan bir arkadaşınızdan da baskı görebilirsiniz. Bu anlamda dikkatli olmalı, birikime yönelmelisiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat